Безкоштовні курси програмування

Навчання на реальних проєктах, у зручному форматі, з перспективою працевлаштування в AVADA MEDIA

Курси програмування онлайн

Програмування – дуже перспективна спеціальність, це підтверджують усі рекрутингові компанії та сайти пошуку роботи у своїх статистичних звітах. Деякі напрямки настільки потрібні, що попит на них стабільно перевищує пропозицію на ринку в кілька разів.

Існує думка, що курси навчання програмування - дуже дороге задоволення і що далеко не всі вони якісні. Насправді навчитися цій перспективній справі може практично кожен.

Від майбутніх розробників знадобиться одне: базові знання, посидючість, уважність та бажання навчатися, а всю теоретичну та практичну частину ви отримаєте, пройшовши навчання програмування з працевлаштуванням у компанії.

Ми пропонуємо онлайн курси програмування з докладними відеоуроками, практичними завданнями та стажуванням на реальних проєктах під керівництвом досвідчених програмістів. Такий вид навчання не пропонує жоден ВНЗ чи онлайн-школа.

Завдяки такому підходу майбутні розробники можуть брати участь у всіх етапах розробки реального проєкту, зіткнутися з реальними проблемами та навчитися їх вирішувати. Даний метод дозволяє в рази прискорити ваше навчання:

  • Створення CRM, ERP та WEB систем для різних галузей бізнесу
  • Нативні та кросплатформні програми для мобільних пристроїв
  • Розробка корпоративних порталів, сайтів, інтернет-магазинів будь-якої складності

Онлайн школа програмування від AVADA MEDIA створена з метою пошуку та відбору талановитих спеціалістів з великим бажанням навчатися новим технологіям та розвиватися у даній сфері з подальшим працевлаштуванням у нашій компанії. Розробники AVADA MEDIA працюють у найрізноманітніших напрямках програмування.

Що ми пропонуємо

Насамперед, це web і мобільне програмування, тобто галузь, завдання якої входить проєктування інтерфейсів користувачів для сайтів, порталів або додатків. Наші безкоштовні курси програмування з відеоуроками та стажуванням дають можливість опанувати цей інструмент за кілька місяців та отримати практику на реальних проєктах.

Також під час онлайн навчання програмування слухачі можуть освоїти сучасні фреймворки, які використовуються для створення сучасних високошвидкісних веб-сайтів. Насамперед це YII2, Laravel.

Крім того, курси програмування з працевлаштуванням включають таку широко затребувану сьогодні у веб-розробці мову, як Python (з фреймворками Flask і Django), а також мови Java, C# і C++.

У галузі розробки мобільних програм ми підготували безкоштовні курси програмування по Swift, Kotlin, Flutter.

Для тих, хто хоче освоїти JavaScript, розроблений курс з цієї мови, платформ та фреймворків для роботи з нею: NODE js; Express js; React js; Vue js.

Стажування на реальних проєктах

Безкоштовні курси програмування онлайн включають кілька основних напрямків. По кожному з них фахівці компанії AVADA MEDIA розробили детальний план з відеоуроками, переглядаючи які слухач повинен буде виконувати за сприяння куратора ряд практичних завдань на реальних проєктах.

На етапі навчання ви отримаєте можливість максимально включитися у професію – чого не передбачає навчання програмуванню у вузах та більшості курсів.

Портфоліо AVADA MEDIA

Компанія AVADA MEDIA понад 10 років працює на ринку інноваційних технологій. За цей час ми реалізували сотні проєктів для українського та зарубіжного ринку у найрізноманітніших галузях бізнесу.

Показати все портфоліо

3 кроки, щоб почати навчання

Співбесіда
Студенти обираються на конкурсній основі за результатами співбесіди
1
Доступ до курсу
Після проходження інтерв'ю, вам буде надіслано доступ до особистого кабінету
2
Практика
Після теоретичної частини слухачі одержують практичні завдання з реальних проєктів
3
відправити форму
Заповнити форму
зворотнього зв'язку

Команда AVADA MEDIA