Курс з PHP
Курс з PHP

Курс з PHP дасть можливість долучитися до популярної технології створення сучасних веб-додатків.

 

⛔️ Реєстрацію на курс завершено. Слідкуйте за оновленнями.

Sold out
139
Група
До 15 чоловік
Термін навчання
6-9 місяців
Рівень групи
Середній

Опис курсу

 • АКТУАЛЬНІСТЬ
  За всю історію існування мова і досі не втратила актуальності
 • ДОСТУПНІСТЬ
  Легкість, величезна кількість документації і розвинене професійне ком'юніті робить мову дуже простою і доступною освоєння
 • ЗАТРЕБУВАНІСТЬ
  Так як попит на PHP-розробників величезний, ви матимете перевагу після навчання.
АКТУАЛЬНІСТЬ

Мова найбільш поширена у сфері веб-розробок, має безліч позитивних якостей. Вона легка у освоєнні, є вільним програмним забезпеченням (має відкриту ліцензію). Хороша масштабованість PHP дозволяє підтримувати максимальну продуктивність програм. Також перевагами мови є: гнучкість, вбудованість у HTML-документи, наявність детальної документації, економічність.

ДОСТУПНІСТЬ

PHP – серверный язык программирования, который является неким связующим звеном и выполняет операции на удаленном веб-сервере. Изучение языка PHP позволит вам развить навык веб-программирования до нового, качественного уровня и стать конкурентоспособным в нише backend-разработчиков.

ЗАТРЕБУВАНІСТЬ

Після вивчення ви зможете працювати з базами даних, а також створювати сучасні високооплачувані it-продукти. Безкоштовні курси SpaceLab допоможуть вам опанувати цю технологію на професійному рівні та дізнатися про всі переваги мови PHP.

Навіщо вивчати PHP?

Кому підійде такий курс?

 • Тим, хто хоче працювати у сфері веб-програмування, але не знає з якої мови розпочати своє навчання

 

 • Тим, хто вже знайомий з будь-якими мовами програмування

 

Які вимоги до кандидатів у студенти?

 • Знання базових засад сфери програмування
 • Наявність необхідної для навчання техніки (ноутбук, комп'ютер)
 • Зацікавленість у присвяченні навчанню не менше 35-40 годин на тиждень
 • Бажане знання англійської мови

3 кроки, щоб почати навчання

Подача заявки
Заповніть форму на нашому сайті та прикладіть своє резюме
1
Співбесіда
Пройдіть інтерв'ю з нашим менеджером
2
Тестове завдання
Виконайте невелике практичне завдання, яке допоможе нам оцінити поточний рівень підготовки
3
відправити форму
Заповнити форму
зворотнього зв'язку

Як проходить навчання?

Безкоштовний курс з PHP у SpaceLab

 • Співбесіда та вхідне тестування 1-5 днів Після заповнення заявки на навчання, необхідно пройти технічну співбесіду на оцінку рівня знань та виконати вхідне тестове завдання.
 • Теоретична підготовка Протягом усього курсу Потрапляючи в навчальну групу, ви отримуєте доступ до закритого навчального порталу, починаєте вивчення теоретичної частини основ PHP, за допомогою самонавчання та здачі різних тем, матеріалів та патернів проектування.
 • Домашні завдання Протягом усього курсу В процесі навчання ви будете отримувати домашні завдання на прикладах реальних проектів. Після виконання і здачі завдань, викладач оцінює вашу роботу і Ви отримуєте внутрішній рейтинг. Також ви отримуєте доступ в закриту ІТ-спільноту, в якій ви можете задавати питання ментору, допомагати один одному у вирішенні виникаючих питань.
 • Результат Ви отримаєте достатні теоретичні знання та практичні навички з PHP для початку роботи над комерційними проектами. Студенти з кращими рейтингами гарантовано отримають працевлаштування в компанії AVADA MEDIA

Безкоштовний курс з PHP у SpaceLab

Якщо ви зацікавлені у вивченні сучасних методів веб-розробок та потребуєте цінних знань з роботи з PHP, ласкаво просимо на наш курс.

AVADA MEDIA – одна з найкращих IT-компаній України, яка готова безкоштовно навчати та надавати комплексну підготовку для програмістів. На курсі ви отримаєте досвід роботи в команді над комерційними проектами, навички роботи з мовою PHP, а також гарантовано отримаєте працевлаштування в успішній компанії AVADA MEDIA (за кінцевими результатами курсу).

Набір до груп буде здійснюватися після результатів вступного тесту та співбесіди. Не пропустіть свій шанс осягнути сучасну та престижну професію веб-розробника та стати частиною дружного та професійного колективу.

Команда AVADA MEDIA