Vue.js
React
PHP
Java
Python
JavaScript
Laravel

Web-розробка

Курси з Web-розробки

Web-розробка залишається одним з найбільш затребуваних напрямків в IT, оскільки саме від неї багато в чому залежить функціонал і подальша прибутковість онлайн-проектів. Сайти, сервіси та додатки, якими щодня користуються тисячі людей і які приносять бізнесу прибуток, спроектовані веб-програмістами, що сприяє стрімкому зростанню популярності професії. 

Попит на IT-фахівців стабільно високий, саме тому Space Lab створила ефективну програму для навчання веб-розробників, яка повністю відповідає вимогам роботодавців.

У Space Lab за напрямком WEB-розробка доступні курси по UX / UI, PHP, Yii2, Laravel, Javascript, Vue.js. Python і його фреймворкам, курси тестувальника і Project-Менеджера. Студенти навчаться командній роботі над проектом, вивчать сучасні інструменти розробників: Git, PyCharm, Postman, IDEA, VScode,

Після курсів студенти стануть повноцінними веб-програмістами, які роблять перші впевнені кроки в сфері IT, або успішно підвищите свою кваліфікацію.

Що вас чекає на курсі

Ми надаємо освітні послуги високої якості і працюємо з кращими IT-фахівцями, які курирують весь процес навчання. Під їх керівництвом ви:

 • пройдете шлях від основ до повної оптимізації баз даних і алгоритмів;
 • вивчите нові стеки технологій і розширите коло компетенцій в кодингу;
 • повністю поринете в середовище розробки, будете працювати над реальними проектами.

Термін проходження кожного курсу становить близько 6 місяців. Більшу частину часу студенти приділятимуть саме практичній частині та виконанню домашніх завдань з подальшими розбірками та обговореннями на мітингах.

Саме такий підхід в Space Lab дає відмінні результати для випуску професійних, практикуючих web-розробників для навчання кожному студенту обов'язково знадобиться свій ПК або ноутбук, а також приділення мінімум 35 годин на тиждень важлива умова — наявність у студента базових знань у сфері IT, мінімального досвіду і великого бажання стати IT-фахівцем.

Кому підійдуть курси з веб-програмування та розробки онлайн

 • Новачкам, які займають базові позиції в IT

Навчальна програма вибудувана таким чином, що освоїти її зможуть навіть початківці програмісти з мінімальним досвідом. Наш підхід і навчальні матеріали допоможуть вам поліпшити свої навички і досягти бажаного успіху в професії.

 • IT-фахівцям, які бажають підвищити кваліфікацію або навчитися новому

Практика, яку Ви отримаєте на заняттях, допоможе розвинути ваші навички, а також гарантує подальшу професійну реалізацію. 

Основні переваги курсів з web-розробки

Школа веб-програмування Space Lab допоможе поліпшити професійні навички та отримати комплексний практичний досвід на реальних прикладах. Ви вивчите всі актуальні інструменти і фреймворки, поринете в середовище розробки і познайомитеся з принципами роботи в команді.

Програма навчання має цілий ряд переваг:

 • Наші курси з веб-розробки повністю безкоштовні: оплата за навчання не стягується, відсотки не нараховуються. Єдиною важливою інвестицією стане Ваш час, необхідний для освоєння програми.
 • Всі студенти отримують доступ до закритого внутрішнього порталу з великою базою знань компанії.
 • Кожен напрямок супроводжує ментор. Він контролює навчання на всіх етапах і відповідає на питання студентів.
 • У міру проходження програми ви будете отримувати завдання і працювати над справжніми проектами.
 • Ми хочемо зробити навчальний процес не тільки ефективним, але й захоплюючим, тому студентів чекають цікаві та різноманітні домашні завдання.
 • Під час навчання ви приєднаєтеся до закритої спільноти в Telegram з ментором та іншими студентами. Активна комунікація допоможе поліпшити результати, а також дозволить оперативно обмінюватися інформацією і лайфхаками, підтримувати один одного і швидко справлятися з будь-якими складнощами.
 • Ви можете вибрати курси по самим затребуваним технологіям і професіям
 • Кращим студентам ми гарантуємо працевлаштування в компанії AVADA MEDIA.

3 кроки, щоб почати навчання

Подача заявки
Заповніть форму на нашому сайт
1
Співбесіда
Пройдіть інтерв'ю з нашим менеджером
2
Тестове завдання
Виконайте невелике практичне завдання, яке допоможе нам оцінити поточний рівень підготовки
3
відправити форму
Заповнити форму
зворотнього зв'язку