React
Vue.js
JavaScript

Frontend-розробка

Хто такий Frontend-розробник

Frontend-розробник створює графічні інтерфейси сайтів та мобільних додатків, з якими взаємодіє користувач. У його зону відповідальності входить те, як контент відображається на пристрої, і як дані, що введені людиною, передаються на сервер і повертаються назад.


Курси Front end онлайн у школі програмування SpaceLab проводяться під кураторством досвідчених менторів, які працюють у компанії AVADA-MEDIA. Це не теоретики, а практики, які щодня працюють над реалізацією високонавантажених проектів, які завжди зможуть відповісти на запитання студентів та направити їх у правильному напрямку.

Чому варто проходити онлайн курс фронтенд розробки?

Frontend розробник — це спеціальність, у якій творчий підхід гармонійно поєднується з точними науками та обчисленнями для досягнення неперевершеного результату. Крім верстки макета, такий фахівець повинен добре розумітися на серверній частині проекту, вміти впроваджувати скрипти і виконувати unit-тестування. Його робота передбачає реалізацію безлічі унікальних проектів у різних галузях бізнесу, а щоб залишатися затребуваним на ринку праці, він повинен постійно розвиватися і освоювати нові технології. Тож у цій спеціальності практично немає такого поняття, як «професійне вигоряння».


В онлайн-школі SpaceLab, ви можете пройти курси фронтенд розробника абсолютно безкоштовно. Вам знадобиться лише бажання вивчати новий матеріал, базові знання у сфері IT та не менше 35-40 годин на тиждень вільного часу.

Для кого призначені курси

Курс фронтенд розробки в нашій школі розрахований на дві основні категорії студентів:

 • Новачок.

Відкрийте для себе нову потрібну спеціальність, і навчитеся створювати графічні інтерфейси з нуля, навіть якщо у вас немає досвіду роботи в IT.

 

 • Розробників інших напрямків.

Фахівців, які вже мають досвід створення програмних продуктів і прагнуть перекваліфікуватися на frontend-розробку, або хочуть розширити свої знання, щоб підвищити власну професійну цінність.

 

 

Чому ви навчитеся:

 • Верстати сайти та мобільні програми.
 • Створювати сайти та інтерфейси з використанням HTML та CSS.
 • Створювати плавні анімації.
 • Миттєво відстежувати результати після написання коду.
 • Вивчіть JavaScript - одну з найпопулярніших мов програмування у світі.
 • Освойте фреймворк Vue.js та бібліотеку React.
 • Писати асинхронний програмний код.
 • Використовувати npm та підключати додаткові модулі.
 • Застосовувати у проектах просунутий API.

Як проходять frontend developer курси

Процес навчання в SpaceLab можна умовно розділити на 4 основних етапи:

 • Відбірковий етап: 3-5 днів На наші безкоштовні курси з верстки сайтів та додатків ми відбираємо найбільш мотивованих та цілеспрямованих студентів, які дійсно хочуть розвиватися у цьому напрямку. Для успішного зарахування до групи вам потрібно подати заявку на нашому сайті, пройти співбесіду та виконати невелике вхідне тестування.
 • Вивчення теорії: протягом усього курсу Після зарахування до групи студенту надається необмежений доступ до закритого освітнього порталу SpaceLab, де зібрана вся теоретична частина курсу. Її освоєнням ви займаєтеся самостійно, шляхом послідовного вивчення та здавання тим, під керівництвом ментора.

 

 • Виконання практичних завдань: протягом усього курсу У процесі навчання ви будете регулярно отримувати практичні завдання для виконання, які згодом перевіряються ментором напряму. Також студенти можуть обговорювати актуальні питання і ділитися досвідом з іншими учасниками освітнього процесу в нашому закритому IT-співтоваристві.
 • Результат: протягом усього курсу Після успішного проходження навчання ви отримаєте всі необхідні знання та навички для роботи над комерційними проектами. Найбільш успішні студенти будуть запрошені на роботу до компанії AVADA-MEDIA, де зможуть побудувати успішну кар'єру frontend-розробника.

   

 

 

3 кроки, щоб почати навчання

Подача заявки
Заповніть форму на нашому сайті і прикладіть своє резюме
1
Співбесіда
Пройдіть інтерв'ю з нашим менеджером
2
Тестове завдання
Виконайте невелике практичне завдання, яке допоможе нам оцінити ваш поточний рівень підготовки
3
відправити форму
Заповнити форму
зворотнього зв'язку