QA Manual
QA Automation
Unit Testing
Usability Testing

QA-тестування

Курси з QA-тестування

QA engineer моделює практичні ситуації, з якими може зіткнутися ПЗ, та перевіряє коректність його роботи в різних умовах з метою виявлення та усунення всіх багів, дефектів та помилок. Оскільки тестування потребує кожен програмний продукт, QA-інженер тривалий час залишається однією з найбільш затребуваних професій на ринку інноваційних технологій.

Тестувальник — це фахівець, від якого залежить, чи програмний продукт працюватиме бездоганно. У цій професії важлива посидючість, кропіткість, уміння аналізувати деталі та, звичайно, високий рівень відповідальності. QA-фахівців чекає відносно швидке входження у сферу, оскільки вони не займаються безпосередньо написанням коду і не повинні досконально розумітися на окремих технологіях.

SPACE LAB - це місце, де ви можете освоїти потрібну професію повністю безкоштовно. Ви навчитеся виконувати ручне тестування, писати автотести, вести комунікацію із замовником та командою розробки, а також складати тестову документацію. Більшість освітнього процесу в нашій школі побудована на виконанні практичних завдань на базі реальних проектів, завдяки чому кожен студент зможе повністю поринути в робочу атмосферу.

Що вас чекає на курсі

SPACE LAB надає професійні послуги з навчання IT-персоналу. На наших курсах тестувальника ви:

 • вивчите повний цикл розробки програмного забезпечення;
 • пройдете весь шлях QA-інженера - від тестування форм до оптимізації всього процесу продакшна;
 • навчитеся використовувати професійні інструменти тестувальника;
 • освоїте основи програмування;
 • повністю поринете в робоче середовище QA-фахівця і навчитеся діяти в команді.

Навчання відбувається в режимі онлайн, тому до нього можуть приєднатися студенти з будь-яких регіонів без прив'язки до фізичного місця. Курс триває 5 місяців. За цей час ви виконаєте десятки практичних завдань під кураторством досвідчених менторів, візьмете участь у відеоконференціях, де зможете обговорити всі питання, а також отримайте необмежений доступ до нашого освітнього порталу, де зібрана вся теоретична частина курсу.

Відбір курсу проводиться на конкурсній основі. Для успішного зарахування до групи, ви повинні бути готові приділяти навчанню 40 годин на тиждень, бути мотивованим та мати базові знання у галузі IT.

Для кого цей курс

 • Для новачків.

Студентам, які хочуть побудувати кар'єру в IT для тих хто вивчає самостійно, наша програма навчання допоможе вдосконалити навички та отримати всі необхідні скіли для успішної роботи.

 • Для діючих IT-фахівців.

Практика на реальних проектах і менторство досвідчених тестувальників допоможуть систематизувати наявні знання і перекваліфікуватися в професійного QA-інженера.

 

Чому варто вчитися на тестувальника у SpaceLAB?

У SPACE LAB студенти отримують не тільки теоретичні знання, а й практичний досвід роботи над справжніми проектами. Ви оволодієте всіма інструментами, які використовують в роботі професійні тестувальники і дізнаєтеся всі тонкощі професії.

Переваги нашої програми навчання

 • Усі курси в нашій школі абсолютно безкоштовні. Для навчання в SPACE LAB вам знадобиться тільки час, який ви витратите на вивчення теорії та виконання домашніх завдань
 • Ви отримаєте необмежений доступ до нашої закритої бази знань і зможете освоювати теорію в зручному для себе режимі.
 • Кожний напрямок у нашій школі супроводжується досвідченим ментором - спеціалістом компанії AVADA-MEDIA.
 • Під час навчання ви отримуватимете практичні завдання, що базуються на цих проектах.
 • На весь час навчання вам буде надано доступ до нашої закритої Telegram-спільноти, де ви зможете обмінюватися порадами, спостереженнями і ділитися досвідом з іншими студентами, а також задавати питання ментору свого напрямку.
 • Ви отримуєте тільки актуальні знання і навички, які прямо зараз використовують в роботі професійні QA-інженери.
 • За підсумками навчання найбільш успішні слухачі гарантовано зможуть працевлаштуватися в AVADA-MEDIA.

Як проходить навчання?

Процес навчання в SPACE LAB можна умовно розділити на 4 основних етапи:

 • Співбесіда та вхідне тестування 1-5 днів На конкурсній основі ми відбираємо найбільш мотивованих і підготовлених студентів.
 • Теорія Протягом усього курсу Освоюється студентом самостійно, шляхом послідовного вивчення і здачі тем на нашому закритому освітньому порталі.
 • Результат Протягом усього курсу за підсумком навчання, студент буде повністю готовий до роботи над комерційними проектами. Найбільш успішних студентів ми запросимо на роботу в AVADA-MEDIA.
 • Практика Протягом усього курсу В процесі навчання студентам надаються практичні домашні завдання для самостійного виконання. У разі виникнення питань, ви завжди можете звернутися за порадою до ментора або більш досвідченим колегам на потоці.

3 кроки, щоб почати навчання

Подача заявки.
Заповніть форму на нашому сайті і прикладіть своє резюме.
1
Співбесіда.
Пройдіть інтерв'ю з нашим менеджером.
2
Тестове завдання.
Виконайте невелике практичне завдання, яке допоможе нам оцінити ваш поточний рівень підготовки
3
відправити форму
Заповнити форму
зворотнього зв'язку