Курс з Flutter
Курс з Flutter

Навчіться створювати кросплатформні програми за допомогою популярного фреймворку, що підтримується Google.

✅ Реєстрацію на курс відкрито до кінця місяця.

Registration
152
Група
До 15 чоловік
Термін навчання
6-9 місяців
Рівень групи
Середній

Опис курсу

 • ПРО FLUTTER
  Фреймворк, який використовують 42% розробників мобільних програм.
 • ЗАТРЕБУВАНІСТЬ
  Flutter використовувався для написання Google Ads, Alibaba, Square та Ebay.
 • ДОСТУПНІСТЬ
  Безкоштовні Flutter курси з повним зануренням у робочий процес – це SpaceLab.
ЩО ТАКЕ FLUTTER

Flutter - це кросплатформний SDK від Google, за допомогою якого можна створювати програми, що працюють одночасно на декількох операційних системах, включаючи iOS, Android, Linux, Windows і Mac. При цьому вихідний код компілюється в кожній ОС окремо, без доробок програмної частини. Для написання програм на Flutter використовується мова програмування Dart – ще один продукт Google. З плюсів фреймворку варто також виділити хорошу документацію, підтримку застарілих пристроїв, високу продуктивність, яка мало чим поступається нативним мовам, наявність графічного движка та безліч безкоштовних інструментів, що значно прискорюють процес розробки. На безкоштовних курсах програмування SpaceLab ви отримаєте всі необхідні знання та практичні навички для початку роботи з комерційними проєктами.

ЗАТРЕБУВАНІСТЬ

За даними західних аналітичних агентств, 88% часу використання смартфона користувачі проводять у програмах, а не в браузерах. Тому, щоб не втрачати більшу частину трафіку, бізнес активно інвестує у розробку мобільних додатків. Завдяки кросплатформенному фреймворку Flutter, компаніям не потрібно вибирати між IOS та Android, натомість вони можуть розробляти софт відразу під обидві ці операційні системи без додаткових вкладень. У SpaceLab ви можете вивчити найпопулярнішу технологію для розробки мобільного софту за підсумками 2021 року, а також навчитеся застосовувати свої знання в практиці для початку роботи з комерційними проєктами

ДОСТУПНІСТЬ

Навчання Flutter у SpaceLab - це курс програмування нового рівня. Під кураторством досвідчених менторів, наші студенти повністю занурюються в робочу атмосферу і займаються виконанням практичних завдань, заснованих на реальних проєктах — тих, які вже реалізували фахівці в AVADA MEDIA. Такий підхід допомагає систематизувати і краще засвоїти отримані теоретичні знання, а також відточити скіли, необхідні для роботи над комерційними завданнями. Навчання проводиться абсолютно безкоштовно, а найбільш успішні студенти запрошуються на роботу в AVADA MEDIA.

Навіщо вивчати Flutter?

Перша версія Flutter була випущена в 2015 році, але, незважаючи на свою молодість, технологія може похвалитися величезним ком'юніті і користується високим попитом серед програмістів. За даними Statista на початок 2022 року, фреймворк використовують 48% мобільних розробників по всьому світу. 

Важливо, що Flutter має відкритий вихідний код, а також був розроблений і активно розвивається корпорацією Google, що говорить про спроможність технології та її перспективне майбутнє. Тому вивчення Flutter сьогодні - це хороша інвестиція у власну кар'єру розробника.

Для кого призначено цей курс

Flutter уроки в SpaceLab призначені для двох категорій студентів - новачків, які вже трохи розбираються в програмуванні і хочуть далі розвиватися в цьому напрямку, а також для початківців розробників, які прагнуть систематизувати наявні знання і підвищити кваліфікацію.

Також курс підійде розробникам інших напрямків, які хочуть освоїти mobile development.

Чому ви навчитеся:

 • Розробляти кросплатформні додатки на Flutter.
 • Створювати зручні інтерфейси користувача.
 • Створювати плавні анімації в 60 FPS.
 • Освоїте мову програмування Dart.
 • Познайомитеся з об'єктно-орієнтованим програмуванням.
 • Навчитеся користуватися hot reload-унікальною можливістю Flutter для моментальної пересборки проєкту.
 • Познайомитеся з повним циклом розробки мобільних додатків - від планування і створення архітектури до передачі в QA і налагодження.

Етапи навчання

 • Співбесіда та попереднє тестування 1-5 днів відбір студентів на курси в SpaceLab проводиться на конкурсній основі. Після подачі запиту на навчання, вам належить пройти коротке інтерв'ю з відділом кадрів AVADA MEDIA і виконати вступне тестове завдання для оцінки знань.
 • Теоретична підготовка протягом усього курсу. Після успішного проходження відбіркового етапу, студенту надається необмежений доступ до навчального порталу SpaceLab, де зібрана і структурована вся теоретична частина курсу. Студенти освоюють теорію за допомогою самонавчання, в зручному для себе режимі.
 • Практичні домашні завдання протягом всього курсу Під час всього курсу, студент отримує практичні завдання для самостійного виконання, складність яких поступово зростає. У разі виникнення труднощів або питань, ви завжди можете звернутися в закриту ІТ-спільноту з ментором та іншими студентами конкретного напрямку. За підсумками виконання домашніх завдань, студент заробляє рейтинг, що відображає його успішність.
 • Закінчення навчання Під час курсу ви отримаєте всі необхідні знання і сили для роботи над комерційними проєктами. Кращі студенти отримають запрошення на роботу в AVADA MEDIA, і зможуть почати будувати свою IT-кар'єру в нашій команді.

3 кроки, щоб почати навчання

Подача заявки
Заповніть форму на нашому сайті та прикладіть своє резюме
1
Співбесіда
Пройдіть інтерв'ю з нашим менеджером
2
Тестове завдання
Виконайте невелике практичне завдання, яке допоможе нам оцінити поточний рівень підготовки
3
відправити форму
Заповнити форму
зворотнього зв'язку

Працевлаштування