Працевлаштування

Гарантовано отримуйте роботу після завершення навчання у SPACE LAB

Avada Media

Про компанію

AVADA MEDIA створює інноваційні програмні продукти, startup, які допомагають бізнесу розвиватись онлайн. Ми аналізуємо, будуємо стратегії та впроваджуємо нові рішення для компаній з України, Європи, США та Австралії, а також надаємо послуги аутсорсингу та аутстафінгу для іноземних партнерів.

У своїй роботі ми використовуємо більшість актуальних технологій, у тому числі мови програмування PHP, Python, Java, Kotlin та Swift, популярні фреймворки – VUE.JS, React JS, бібліотеки та багато інших інструментів. Це дає нам можливість втілювати в життя проєкти будь-якої складності та будь-якого масштабу.

Після завершення навчання у SpaceLab, успішні студенти гарантовано отримують можливість приєднатися до команди AVADA MEDIA та побудувати кар'єру в одній з найкращих IT-компаній України. Ми постійно ростемо, розвиваємось і підкорюємо нові ринки, тому завжди готові запросити на роботу талановитих фахівців у різних напрямках:

  • Frontend-розробників — фахівців, які розробляють інтерфейси програмних продуктів.
  • Backend-розробників — програмістів, завдання яких полягає у побудові логіки проєктів та забезпеченні їхньої функціональності.
  • WEB-розробників - програмістів, що спеціалізуються на розробці сайтів та веб-додатків.
  • Mobile-розробників – творців софту для мобільних пристроїв на операційних системах Android та IOS.
  • QA-фахівців – тестувальників, які ретельно перевіряють проєкти на наявність багів та допомагають усувати непередбачені помилки ще до релізу продукту.
  • Менеджерів проектів – фахівців, які відповідають за весь процес продакшну.

В AVADA MEDIA завжди є актуальні вакансії з усіх спеціальностей, за якими проводиться навчання у SpaceLab.

Команда AVADA-MEDIA