Курс з Vue.js
Курс з Vue.js

Vue. js – один з найфункціональніших та найсучасніших фреймворків, які працюють на основі мови JavaScript. Може використовуватися в проєктах, де вже застосовують інші JavaScript бібліотеки, а при знанні основ HTML, JavaScript і CSS на вивчення даного фреймворка знадобиться набагато менше часу.

✅ Реєстрацію на курс відкрито до кінця місяця.

Registration
171
Група
До 15 чоловік
Термін навчання
6-9 місяців
Рівень групи
Середній

Опис курсу

 • АКТУАЛЬНІСТЬ
  Актуальна IT-професія
 • ДОСТУПНІСТЬ
  SpaceLab пропонує молодим та амбітним пройти курс абсолютно безкоштовно
 • ЗАСТРЕБУВАНІСТЬ
  Затребувана IT-професія
АКТУАЛЬНІСТЬ

Vue. js є повноцінною екосистемою, яка полегшує розробку програмного продукту або сайту, оскільки має безліч позитивних характеристик. Фреймворк має легковагі характеристики (маленька вага основної бібліотеки), а за допомогою певних алгоритмів у процесі роботи підвищує продуктивність програми та робить досить швидкий рендеринг сторінок. Фреймворк не навантажує проєкти, легко масштабується, додає реактивності.

ДОСТУПНІСТЬ

Фреймворк має концепцію компонентів, що дозволяє збирати великі програми з маленьких частин, які є інкапсульованими елементами самого інтерфейсу. Прогресивний та адаптований веб-фреймворк дозволить вам розвинути навичку веб-проєктування до нового, якісного рівня та стати конкурентоспроможним у середовищі fronend-розробників.

ЗАСТРЕБУВАНІСТЬ

Після вивчення ви зможете розширювати функціональність існуючих додатків, оптимізувати їх, а також створювати нові високооплачувані продукти. Безкоштовні курси SpaceLab допоможуть вам опанувати цю технологію на професійному рівні та дізнатися всі прерогативи Vue. js.

Навіщо вивчати Vue.js?

Vue.js  – якісний інструмент для створення технічно складних проєктів. Після вивчення цього фреймворку, ви зможете створювати інтерфейси користувача, різноманітні складні однорядкові програми (SPA) і адміністративні панелі. Vue.js  допоможе вам додати реактивності в проєкти, не навантажуючи їх. Отримані знання дадуть можливість розробляти швидкі веб-сайти, блоги невеликого розміру, сайти з високим навантаженням та інші проєкти. Вивчивши Vue.js фреймворк – будете володіти простим, доступним, прогресивним інструментом у сфері веб-проєктування.

Кому підійде такий курс?

Онлайн уроки з Vue.js у SpaceLab підійдуть для різних категорій студентів. Ми приймаємо на курс амбітних новачків, які хочуть розвиватися в напрямку IT і вже володіють деякими знаннями в галузі програмування, а також програмістів-початківців, які прагнуть удосконалити свої знання для роботи над серйозними проєктами.

Чому ви навчитеся?

 • Вивчите та освоїте сучасний фреймворк – Vue.js.
 • Полегшите собі процес розробки додатків.
 • Навчитеся створювати складні однорядкові програми.
 • Засвоїте навички створення робочих проєктів, які зможете помістити у своє портфоліо.
 • Навчитеся розробляти складні реактивні та динамічні інтерфейси frontend блогів та інших ресурсів.
 • Навчитеся реалізовувати анімацію за допомогою CSS.
 • Опануєте роботу з даними (організація, управління та розширення).
 • Вивчите важливі інструменти для розробників: Google Chrome + DevTools, VC code, WEB-storm, Git, Figma.
 • Опануєте роботу в команді.
 • Навчитеся правильно планувати та розбивати розробку на етапи.

Які вимоги до кандидатів у студенти?

 • Зацікавленість у присвяченні навчанню не менше 35-40 годин на тиждень.
 • Наявність необхідної для навчання техніки (ноутбук, комп'ютер).
 • Мінімальне уявлення про сферу програмування, базові знання основ.
Курс Vue.js

 

3 кроки, щоб почати навчання

Подача заявки
Заповніть форму на нашому сайті та прикладіть своє резюме
1
Співбесіда
Пройдіть інтерв'ю з нашим менеджером
2
Тестове завдання
Виконайте невелике практичне завдання, яке допоможе нам оцінити поточний рівень підготовки
3
відправити форму
Заповнити форму
зворотнього зв'язку

Як проходить навчання?

 • Співбесіда та вступне тестування 1-5 днів Для того, щоб увійти до навчальної групи, необхідно подати заявку, пройти співбесіду та скласти тест, який допоможе оцінити ваш рівень знань
 • Теоретична підготовка Протягом усього курсуа На курсі на вас чекає детальне вивчення структури та синтаксису фреймворку Vue.js з доступом до авторських відеоматеріалів та лекцій
 • Практика Протягом усього курсу
 • На практиці ви вирішуватимете реальні завдання, працювати над проектами та регулярно консультуватиметеся з ментором
 • Домашні завдання Протягом усього курсу Для підвищення ефективності навчання кожен студент виконуватиме цікаві та різноманітні завдання, спілкуватиметься у закритій ІТ-спільноті з іншими учнями та ментором, ділитиметься лайфхаками та ідеями.

Безкоштовний курс з Vue.js у SpaceLab

Якщо ви зацікавлені у вивченні сучасних методів веб-розробок та потребуєте цінних знань щодо роботи з Vue. js, ласкаво просимо до нашого курсу.

AVADA MEDIA – одна з найкращих IT-компаній України, яка готова безкоштовно навчати та надавати комплексну підготовку для програмістів. На курсі ви отримаєте досвід роботи в команді над комерційними проектами, навички роботи з сучасним Фреймворком, а також гарантовано отримаєте працевлаштування в успішній компанії AVADA MEDIA (за кінцевими результатами курсу).

Набір до груп буде здійснюватися після результатів вступного тесту та співбесіди. Не пропустіть свій шанс осягнути сучасну та престижну професію frontend-розробника та стати частиною дружного та професійного колективу.

Команда AVADA MEDIA