Курс з QA
Курс з QA

Безкоштовний онлайн курс з тестування з практикою на реальних проектах та можливістю працевлаштування

 

⛔️ Реєстрацію на курс завершено. Слідкуйте за оновленнями.

Sold out
165
Група
До 15 чоловік
Термін навчання
5-7 місяців
Рівень групи
Середній

Опис курсу

 • Про професію
  Тестування підвищує якість програмного продукту
 • ЗАТРЕБУВАНІСТЬ
  QA - невід'ємна частина розробки
 • ДОСТУПНІСТЬ
  Безкоштовний курс тестування з працевлаштуванням
Хто такий тестувальник?

QA-інженер - це фахівець із забезпечення якості, який бере участь у всіх етапах розробки програмного забезпечення. Він продумує, з якими практичними ситуаціями може зіткнутися програмне забезпечення після релізу, перевіряє програмний код на баги і стійкість до збоїв, виконує краш-тести і робить все, щоб кінцевий продукт відповідав початковим планам і був повністю працездатний. Обов'язки тестувальника включають проведення ручних та автотестів, написання скриптів для автоматизованого тестування, ведення профільної документації, комунікацію із замовником та складання ТЗ для технічних фахівців. Курс QA у SpaceLab проводиться абсолютно безкоштовно. Більше того, наші студенти навчаються на реальних проектах і взаємодіють з досвідченими менторами - діючими тестувальниками-практиками, що працюють у компанії AVADA MEDIA. Навчання тестування програмного забезпечення проводиться онлайн, тому приєднатися до нього можуть студенти з різних регіонів України у віддаленому форматі

ЗАТРЕБУВАНІСТЬ

Завдяки QA, якість випускається ПЗ значно зростає, вартість його розробки знижується, а всі можливі проблеми виявляються і усуваються на ранніх стадіях продакшну. Це робить тестування невід'ємною частиною циклу розробки будь-якого програмного продукту, а QA-інженера — однією з найпопулярніших професій у сфері IT. Software testing курс в SpaceLab допоможе вам освоїти потрібну професію, а найуспішніші студенти гарантовано зможуть працевлаштуватися в AVADA MEDIA — одну з найкращих IT-компаній України

ДОСТУПНІСТЬ

QA курс в SpaceLab проводиться абсолютно безкоштовно. Ми не беремо оплату ні до, ні після навчання, ні у вигляді відсотків після працевлаштування, а єдина інвестиція, яка буде потрібна від студента, — це його особистий час, необхідний для засвоєння матеріалу та виконання практичних завдань. У SpaceLab ми прагнемо зробити IT-освіту доступною для всіх талановитих фахівців. Щоб почати навчання тестування програмного забезпечення в нашій школі, вам потрібно мати базові знання у сфері розробки програмного забезпечення або досвід QA. Навчання тестуванню з нуля ми не проводимо з кількох причин, зокрема тому, що більшість освітнього процесу побудовано на самонавченні

Навіщо проходити курси тестування ПЗ

Тестувальник повинен розбиратися у всіх нюансах розробки програмного забезпечення, проте професія не потребує глибокого розуміння технологій та потужної технічної підготовки, що робить напрямок привабливим для новачків у сфері IT. При цьому грамотні QA-інженери користуються високим попитом на ринку праці, і можуть розраховувати на високу заробітну плату, яка не поступається зарплатні програмістів. Варіантів кар'єрного зростання в цьому напрямку також більш ніж достатньо: тестувальник може розвиватися за вертикальною ієрархією, від junior до senior або head of QA, перекваліфікуватися на окремий напрямок, наприклад QA usability, або перейти в інший напрямок, і стати розробником або PM-менеджером.

Чому ви навчитеся

 • Виконувати ручне та автоматизоване тестування.
 • Опануйте інструменти для автотестів.
 • Створювати та доопрацьовувати сценарії тестування.
 • Тестувати UX - зручність інтерфейсів користувача.
 • Опануєте основи програмування.
 • Вивчите етапи розробки програмного забезпечення.
 • Правильно комунікувати із замовником та технічним персоналом.
 • Вести тестувальну документацію.
 • Розраховувати час та бюджет, необхідні для виправлення багів.
 • Проводити повторне тестування.
 • Оптимізувати процес розробки програмного забезпечення для запобігання помилкам.

На кого розраховані уроки з тестування

Курс з тестування програмного забезпечення в SpaceLab розрахований на різні категорії слухачів. Він підійде для новачків, які вже мають деякі знання в галузі розробки програмного забезпечення, для тестувальників-початківців, які прагнуть стати на шлях професійного розвитку, а також для діючих програмістів різних напрямків, які хочуть перекваліфікуватися в QA-фахівців.

Як проходить онлайн навчання

 • Співбесіда та вступний тест 1-5 дней Відбір студентів на курс тестування SpaceLab проводиться на конкурсній основі. Все, що вам потрібно зробити для зарахування – подати заявку на нашому сайті, пройти коротку співбесіду та виконати вступне практичне завдання.
 • Вивчення теорії Протягом усього курсу. Теоретичну частину курсів QA студенти SpaceLab вивчають за допомогою самонавчання на нашому закритому освітньому порталі, шляхом послідовної здачі тем і матеріалів.
 • Практичні завдання Протягом усього курсу Паралельно з вивченням теорії студенти отримують практичні завдання для самостійного виконання. Такі завдання завжди засновані на реальних проектах і допомагають слухачам закріпити отримані теоретичні знання. У разі виникнення запитань, студент завжди може звернутися до нашої закритої ІТ-спільноти з ментором та іншими слухачами напряму QA.
 • Результат Навчаючись у SpaceLab, студенти отримують усі знання та навички, необхідні для роботи над комерційними проектами. Найбільш успішних слухачів ми запрошуємо на роботу до AVADA MEDIA, де вони в команді однодумців зможуть побудувати успішну кар'єру у сфері IT. Працевлаштування можливе в офіс або у віддаленому форматі.

3 кроки, щоб почати навчання

Подача заявки
Заповніть форму на нашому сайті та прикладіть своє резюме
1
Співбесіда
Пройдіть інтерв'ю з нашим менеджером
2
Тестове завдання
Виконайте невелике практичне завдання, яке допоможе нам оцінити поточний рівень підготовки
3
відправити форму
Заповнити форму
зворотнього зв'язку

Працевлаштування