Mobile
iOS
Android
Swift

Mobile

Курси з мобільної розробки

На курсах з розробки мобільних додатків ви заглибитеся в повний цикл створення продуктів, вивчите принципи верстки екранів, дізнаєтеся все про бібліотеки, освоїте синтаксис і стилістику основних мов програмування.

Про направлення

 • Актуальність

Завдяки динамічному розвитку сфери, мобільні додатки є одними з ключових інструментів цифрового ринку.

 • Доступність

Курси від SpaceLab повністю безкоштовні. Єдиним вкладенням стане Ваш час, необхідний для освоєння навчальної програми.

 • Затребуваність

Попит на розробників мобільних додатків зростає з кожним днем, тому mobile developer регулярно очолює список актуальних вакансій.

 

Про мобільну розробку

На курсах з мобільної розробки ви отримаєте теоретичні знання і практичні навички для створення зручних сучасних додатків для смартфонів (на операційних системах iOS і Android), ознайомитеся з принципами UX/UI і навчитеся підвищувати функціональність вже готових рішень.

У процесі навчання вас будуть супроводжувати ментори, до яких студенти завжди можуть звернутися за допомогою і підтримкою. Для підвищення ефективності та професійного розвитку ви отримаєте доступ до закритого порталу, що містить велику базу знань.

Для того щоб проходження навчальної програми було комфортним і ефективним, вам знадобляться ноутбук або ПК, а також наявність хоча б базових знань в області мобільної розробки.

За підсумками навчання студентам з найвищим рейтингом ми запропонуємо приєднатися до дружньої команди AVADA MEDIA. Наша компанія більше 10 років надає IT-послуги і успішно співпрацює з партнерами з США, Канади, Європи та Австралії.

 

Навіщо вивчати мобільну розробку

Сфера мобільної розробки активно розвивається-сучасні люди звикли щодня використовувати додатки для будь-яких завдань: оплати послуг, замовлення товарів, комунікації, роботи та розваг. Спектр подібних продуктів дуже великий, вони затребувані як звичайними споживачами, так і представниками бізнесу, медицини, науки і спорту.

Кількість смартфонів та інших гаджетів стрімко збільшується, і ця тенденція збережеться в майбутньому. Всі перераховані фактори роблять професію мобільного розробника однією з найбільш затребуваних в сфері, це перспективний напрямок, що має величезний потенціал.

 

Кому підійде такий курс

 • Новачкам

Навчання розробці мобільних додатків допоможе початківцям фахівцям з мінімальним досвідом швидко і ефективно освоїти нову професію.

 

 • Розробникам, які бажають підвищити кваліфікацію

На курсах зі створення мобільних додатків ви впорядкуєте і структуруєте свої знання, а також придбаєте новий досвід. 

 

 

Чому ви навчитеся

 • Вивчите повний цикл розробки мобільних додатків.
 • Освоїте принципи програмування на мовах Flutter, Java і Kotlin.
 • Розглянете особливості та переваги різних операційних систем.
 • Придбаєте навички роботи з мережевими запитами і навчитеся використовувати їх в додатках.
 • Вивчите функціонал найбільш популярних і поширених бібліотек.
 • Дізнаєтеся, що таке патерни проектування і навчитеся застосовувати їх на практиці.
 • Розберетеся у всіх етапах тестування додатків.
 • Освоїте ключові інструменти розробника: Git, Xcode, UML, Postman, Android Studio, Swagger та інші.
 • Навчитеся проектувати як нативні додатки для iOS і Android, так і кросплатформні на Flutter/Dart.

Як проходить навчання

 • Співбесіда та вхідне тестування 1-5 днів Для того щоб потрапити в навчальну групу необхідно пройти співбесіду по телефону, заповнити коротку заявку і виконати тестове завдання
 • Теоретична підготовка Протягом усього курсу В процесі навчання мобільній розробці ви освоїте теоретичну частину і основні принципи проектування додатків, отримаєте доступ до авторських лекцій, медіа та відеоматеріалів
 • Домашні завдання Протягом усього курсу Для закріплення знань ви будете виконувати домашні завдання і набирати рейтинг. Також на вас чекає спілкування в закритому груповому чаті з іншими студентами та ментором, обмін лайфхаками та ідеями
 • Результат Протягом усього курсу Студенти проходять практику на реальних комерційних проектах, вчаться взаємодіяти і набувають навичок роботи в команді. Курси розробників мобільних додатків залучать вас до процесу програмування, допоможуть поглибити і поліпшити якість професійних знань. Випускникам з кращими результатами AVADA MEDIA гарантує офіційне працевлаштування в компанії

3 кроки, щоб почати навчання

Подача заявки
Заповніть форму на нашому сайті і прикладіть своє резюме
1
Співбесіда
Пройдіть інтерв'ю з нашим менеджером
2
Тестове завдання
Виконайте невелике практичне завдання, яке допоможе нам оцінити ваш поточний рівень підготовки
3
відправити форму
Заповнити форму
зворотнього зв'язку