Курс з JavaScript
Курс з JavaScript

Безкоштовний курс з JS онлайн, з практикою на реальних проєктах та можливістю працевлаштування в одну з найкращих IT-компаній в Україні.

 

⛔️ Реєстрацію на курс завершено. Слідкуйте за оновленнями.

 

Sold out
143
Група
До 15 чоловік
Термін навчання
6-9 місяців
Рівень групи
Середній

Опис курсу

 • ПРО МОВУ
  JS - гнучка мова програмування, з практично безмежними можливостями.
 • ЗАТРЕБУВАНІСТЬ
  Javascript використовується в 97,8% всіх веб-сайтів як клієнтська мова
 • ДОСТУПНІСТЬ
  Безкоштовний курс JavaScript з реальною можливістю працевлаштування
ПРО JAVASCRIPT

JavaScript - це універсальна мова високого рівня, яка відрізняється мультипарадигменністю, і підтримує відразу кілька стилів: об'єктно-орієнтований, імперативний та функціональний. JS незамінний для веб-розробки і дозволяє частково обробляти інтернет-сторінки на комп'ютерах користувачів без звернення до сервера, що суттєво знижує трафік та прискорює швидкість завантаження. При цьому скрипти підтримуються всіма популярними браузерами. JavaScript у SpaceLab - це безкоштовний курс програмування на базі компанії AVADA MEDIA. Ми є прихильниками цілісного підходу до освітнього процесу і після вивчення теорії відразу даємо можливість студентам випробувати свої сили на практиці, вирішуючи завдання, засновані на реальних проєктах. За підсумками навчання найкращі слухачі зможуть працевлаштуватися у нашу компанію та стати частиною однієї з найкращих IT-компаній України.

ЗАТРЕБУВАНІСТЬ

JS існує вже більше 25 років, і спочатку використовувався тільки для створення динамічних веб-додатків, але з додаванням нових бібліотек та фреймворків став також застосовуватися у розробці серверного програмного забезпечення, мобільних програм, у вбудованих елементах управління обладнанням і навіть в іграх. За підсумками 2021 року, Stack Overflow вдев'яте поспіль визнав JavaScript найбільш широко застосовуваною мовою програмування у світі. Розробники JS традиційно користуються високим попитом, який, як правило, значно перевищує пропозицію, через що праця таких фахівців добре винагороджується. Це говорить про те, що курс JS — перспективна інвестиція у власне майбутнє. Навчання JavaScript у SpaceLab проводиться під кураторством досвідчених менторів - діючих розробників AVADA MEDIA, які завжди готові допомогти практичною порадою та направити студента у потрібному напрямку.

ДОСТУПНІСТЬ

Існує думка, що навчання програмування це невиправдано дорого. Тому ми, SpaceLab, повністю змінюємо уявлення про навчання у сфері IT. Наші онлайн курс JavaScript проводяться безкоштовно, а приєднатися до них можуть студенти з усієї України, незалежно від місця проживання. Щоб розпочати навчання, вам знадобиться лише особистий час, необхідний для освоєння матеріалу, бажання розвиватися та базові знання у сфері програмування. Більш того, слухачі, які зможуть себе зарекомендувати, після закінчення навчання зможуть влаштуватися на роботу в AVADA MEDIA

Для кого призначені уроки Javascript

Безкоштовний курс JavaScript в SpaceLab розраховані на новачків, які вже володіють деяким досвідом у програмуванні і хочуть покращити свої знання, щоб почати працювати над комерційними проектами. У нас також передбачена практика JavaScript для розробників-початківців, яка проводиться під кураторством досвідчених менторів

Чому ви навчитеся

 • Писати програмний код на JavaScript.
 • Працювати з інструментами JavaScript.
 • Опануєте об'єктно-орієнтоване програмування.
 • Опануєте функціональне програмування.

 • Опануєте імперативне програмування.
 • Навчитеся працювати з фреймворками Node.js та Express.js.
 • Створите реальні проекти, які можете додати до свого портфоліо.
 • Ознайомтеся з повним циклом розробки JavaScript.

Які вимоги до кандидатів у студенти?

 • Мінімальне уявлення про сферу програмування, базові знання основ
 • Наявність необхідної для навчання техніки (ноутбук, комп'ютер)
 • Зацікавленість у присвяченні навчанню не менше 35-40 годин на тиждень
 • Бажано знання англійської мови

Як проходить онлайн навчання JavaScript

 • Співбесіда та тестування 1-5 днів Прийом на курси SpaceLab проводиться на конкурсній основі. Ми відбираємо тільки наймотивованіших та цілеспрямованих студентів, які дійсно бачать своє майбутнє в IT. Тому перед зарахуванням до групи, вам доведеться пройти співбесіду та виконати невелике практичне завдання.
 • Вивчення теорії протягом усього курсу. Після зарахування до групи студенту надається доступ до закритого освітнього порталу SpaceLab, в якому зібрана вся теоретична частина курсу. Вивченням цього матеріалу студенти займаються самостійно, шляхом пригоди та подальшої здачі тем.
 • Практичні завдання Протягом усього курсу Під час навчання студенти одержують практичні завдання для самостійного виконання. Такі домашні завдання завжди засновані на реальних проектах, тому фактично ви проходитиме стажування в одній з найкращих IT-компаній країни. У разі виникнення запитань ви завжди можете звернутися до закритої IT-спільноти з ментором та іншими студентами вашого напрямку. Крім того, під час навчання регулярно проходять відео-мітинги, під час яких розбираються питання слухачів та виконується розбір практичних завдань.
 • Результат У процесі навчання в SpaceLab ви отримаєте всі необхідні знання та навички для початку роботи над комерційними проектами. Найкращим студентам буде запропоновано можливість працевлаштування в AVADA MEDIA.

3 кроки, щоб почати навчання

Подача заявки
Заповніть форму на нашому сайті та прикладіть своє резюме
1
Співбесіда
Пройдіть інтерв'ю з нашим менеджером
2
Тестове завдання
Виконайте невелике практичне завдання, яке допоможе нам оцінити поточний рівень підготовки
3
відправити форму
Заповнити форму
зворотнього зв'язку

Працевлаштування