Laravel
PHP
Python
Django
Java

Backend-розробка

Опис напрямку

 • ПРО BACKEND
  Опануйте один із найбільш затребуваних напрямків у продакшені
 • ЗАТРЕБУВАНІСТЬ
  Потреба грамотних Backend-розробників постійно зростає
 • ДОСТУПНІСТЬ
  Безкоштовний Backend-курс із можливістю працевлаштування.
ПРО BACKEND

Backend — це внутрішня частина програмного забезпечення, яка отримує дані та запити клієнтської частини, обробляє їх та генерує відповідний результат або виконує потрібні дії. Фактично Backend можна порівняти з головним мозком програмного продукту. Він прихований від кінцевого користувача, знаходиться на віддаленому сервері та забезпечує безперебійну роботу ПЗ. Для Backend-розробки можуть використовуватись різні мови програмування, включаючи PHP, Python та Java, кожну з яких ви зможете вивчити на курсах SpaceLab. Крім того, під кураторством досвідчених менторів ви навчитеся використовувати свої знання на практиці, а також опануєте популярні фреймворки та бібліотеки, які зроблять вашу роботу більш ефективною.

ЗАТРЕБУВАНІСТЬ

Backend-розробник створює та керує базами даних, вибудовує архітектуру коду, забезпечує безпеку та виконує безліч інших завдань, для забезпечення коректної роботи ПЗ. Враховуючи те, що кількість програмного забезпечення, що випускається у світі, щорічно збільшується, попит на таких фахівців постійно зростає. Курс програмування SpaceLab допоможуть вам освоїти один із найзатребуваніших напрямків в IT-індустрії. На наших уроках ви отримаєте всі необхідні теоретичні знання та достатній рівень практичних навичок для роботи над комерційними проектами.

ДОСТУПНІСТЬ

Прийнято вважати, що курси програмування коштують дорого, а їхня реальна ефективність далека від обіцяної. Курс Backend-розробника у SpaceLab повністю ламає цей стереотип. Усі уроки у нашій онлайн-школі проводяться абсолютно безкоштовно. Все що вам знадобиться для навчання - це особиста мотивація, потяг до знань і бажання інвестувати 35-40 годин особистого часу для освоєння матеріалу та виконання практичних завдань. За результатами навчання успішні студенти гарантовано отримують можливість працевлаштуватися в AVADA MEDIA – одну з найкращих IT-компаній України.

Навіщо вивчати Backend-розробку

Найчастіше користувачі навіть не замислюються над діями, що відбуваються за межами візуального інтерфейсу. Для них все обробляється «само собою» і не заслуговує на окрему увагу. Але, якщо ви звикли дивитися вглиб речей, і вам важливо не тільки те, що відбувається на екрані, але й те, які процеси залишаються «за кадром» — запрошуємо вас на курс Backend-розробника.

Тут ви освоїте популярні мови програмування та їх фреймворки, і навчитеся з їх допомогою створювати унікальні програмні рішення, якими надалі зможуть користуватися мільйони звичайних користувачів. Для навчання в нашій безкоштовній онлайн-школі ми відбираємо лише наймотивованіших і найамбітніших студентів, які не просто хочуть працювати в IT, а прагнуть трансформувати весь світ за допомогою своїх цифрових продуктів.

Для кого призначено цей курс

 • Розробників-початківців

Які вже навчаються самостійно і хочуть покращити наявні знання та отримати практичний досвід у створенні програмних продуктів під кураторством досвідчених менторів.

 • Програмістів інших напрямів

Досвідчених фахівців, які хочуть освоїти backend для підвищення власної цінності на ринку праці

Чому ви навчитеся

 • Опануєте принципи об'єктно-орієнтованого програмування.
 • Вивчите одну з популярних мов програмування: PHP, Python або Java.
 • Вивчите фреймворки Spring, Django, Laravel, Yii2
 • Ознайомитесь з повним циклом розробки програмного забезпечення.
 • Навчитесь проводити автоматизоване unit-тестування програмного коду.
 • Працюватимите з різноманітними базами даних, зокрема MySQL.
 • Навчитеся писати чистий код, без багів та помилок.
 • Вивчите популярні бібліотеки, дізнаєтеся навіщо вони потрібні та як їх підключати до власного проекту.
 • Навчитеся працювати у команді.

Етапи навчання

 • Співбесіда та вступне тестування 1-5 днів Перед початком навчання необхідно пройти конкурсний відбір. Для цього подайте заявку на нашому сайті, пройдіть невелике інтерв'ю з нашим спеціалістом та виконайте вхідне тестування.
 • Теоретична підготовка Протягом усього курсу Протягом усього навчання студент повинен самостійно освоювати весь теоретичний матеріал курсу, який зібраний і систематизований на нашому закритому освітньому порталі. Частина уроків представлена англійською мовою, тому вам потрібно знати мову або, як мінімум, вміти користуватися онлайн-перекладачем.
 • Практика Протягом усього курсу
 • Більшість освітнього процесу в SpaceLab зводиться до виконання практичних домашніх завдань, з подальшою перевіркою ментором. При виникненні труднощів ви завжди можете звернутися за допомогою нашої закритої IT-спільноти. Тут студенти можуть обмінюватися власним досвідом, спостереженнями та знаннями, ставити питання у процесі навчання.
 • Домашні завдання Протягом усього курсу Після завершення курсів по backend розробці, ви будете мати достатній обсяг знань і практичних навичок для роботи над комерційними проектами. Найбільш успішних студентів ми запросимо на роботу до нашої компанії.

Як розпочати навчання

Подання заявки
Заповніть форму зворотнього зв'язку на нашому сайті та прикріпіть своє резюме
1
Співбесіда
Пройдіть співбесіду з нашим співробітником, щоб ми зрозуміли ваш рівень мотивації та прагнення
2
Тестове завдання
Виконайте невеликий вступний тест, щоб ми могли оцінити ваш реальний рівень підготовки
3
відправити форму
Заповнити форму
зворотнього зв'язку