Курс з Java
Курс з Java

Уроки програмування Java з практикою на реальних проєктах та гарантованим працевлаштуванням успішних студентів.

⛔️ Реєстрацію на курс завершено. Слідкуйте за оновленнями.

Sold out
186
Група
До 15 чоловік
Термін навчання
6-9 місяців
Рівень групи
Середній

Опис курсу

 • ПРО JAVA
  Входить до ТОП-3 найпопулярніших мов програмування у світі.
 • ЗАТРЕБУВАНІСТЬ
  Java - одна з основних мов в enterprise-сегменті.
 • ДОСТУПНІСТЬ
  Вивчіть Java абсолютно безкоштовно.
ПРО МОВУ JAVA

Java - це високорівнева мова загального призначення, яка вже більше 20 років не втрачає своєї актуальності і займає лідируючі позиції в різних рейтингах. Вона використовується для розробки серверних програм, веб-додатків і навіть ігор. Одна з головних переваг Java - кросплатформність. Завдяки Java Virtual Machine (JVM) код написаний цією мовою може запускатися практично в будь-якому середовищі. До її сильних сторін можна віднести об'єктно-орієнтовану парадигму програмування, стабільність, безпеку, зворотну сумісність і відносно простий синтаксис.

ЗАТРЕБУВАНІСТЬ

На міжнародному ринку праці попит на Java-розробників традиційно тримається на високому рівні і суттєво перевищує пропозицію, через що зарплати таких фахівців найчастіше вищі, навіть у порівнянні з іншими напрямками програмування. Уроки з Java в SpaceLab - це можливість освоїти одну з найбільш затребуваних мов і побудувати успішну кар'єру у сфері IT.

ДОСТУПНІСТЬ

На Java були написані такі великі проєкти, як Amazon, Linkedin, Uber та Netflix, і в SpaceLab у вас є можливість вивчити цю мову абсолютно безкоштовно. Завершивши наші Java уроки програмування, ви отримаєте всі необхідні теоретичні знання та практичні навички для реалізації реальних комерційних проєктів, а найкращих студентів ми запрошуємо на роботу в AVADA MEDIA, де вони зможуть побудувати успішну IT-кар'єру в команді однодумців.

Чому варто вивчати Java?

Java — це потрібна мова програмування з потужним ком'юніті який, при цьому, відносно простий у вивченні завдяки «людському» синтаксису. Багато великих проєктів вважають за краще використовувати Java через зворотну сумісність, яка гарантує коректну роботу коду незважаючи на вихід оновлень. Крім того, мова містить велику кількість бібліотек, що вирішують типові завдання, середовища розробки та фреймворки для реалізації проєктів різних форматів та складності.

На кого розрахований курс

Онлайн уроки з Java в SpaceLab підійдуть для різних категорій студентів. Ми приймаємо на курс амбітних новачків, які хочуть розвиватися в напрямку IT і вже мають деякі знання в галузі програмування, а також програмістів-початківців, які прагнуть удосконалити свої знання для роботи над серйозними проєктами. Також ООП уроки Java будуть корисні для розробників інших напрямків.

Чому ви навчитеся

 • Програмувати мовою Java.
 • Читати та розуміти програмний код на Java.
 • Ознайомитеся з повним циклом розробки програмних продуктів – від планування до тестування.
 • Використовувати принципи ООП у програмуванні.
 • Користуватись базами даних, зокрема MySQL.
 • Підключати бібліотеки для вирішення типових завдань.
 • Освоєте фреймворк Spring, призначений для розробки веб-програм.
 • Створюватиме реальні проєкти, які ви зможете додати до свого приватного портфоліо.

Які вимоги до кандидатів у студенти?

 • Мінімальне уявлення про сферу програмування, базові знання основ
 • Наявність необхідної для навчання техніки (ноутбук, комп'ютер)
 • Зацікавленість у присвяченні навчанню не менше 35-40 годин на тиждень
 • Бажано знання англійської мови

Програма курсу

 • Співбесіда та вступне тестування 1-5 днів Після подачі заявки на навчання з вами зв'яжеться співробітник відділу кадрів AVADA MEDIA та проведе коротке інтерв'ю. Після цього вам буде надано невелике тестове завдання для оцінки знань.

 

 • Вивчення теорії Протягом усього курсу. Кожному студенту надається необмежений доступ до навчального порталу SpaceLab, в якому зібрана та систематизована вся теоретична частина курсу. Вивченням теорії слухач займається самостійно у зручному собі режимі.
 • Практичні завдання Протягом усього курсу Близько 90% освітнього процесу у SpaceLab – це практика на реальних проектах та повне занурення студента у робочий процес. Протягом усього курсу ви отримуватимете домашні завдання, складність яких поступово зростатиме. У разі виникнення труднощів або питань, ви завжди можете звернутися за допомогою до ментора або досвідчених колег у нашому закритому Telegram-чаті. За підсумками виконання практичних завдань, студенти заробляють рейтинг, який відображає їхню успішність.
 • Результат Після закінчення навчання студент матиме всі необхідні знання та навички для роботи над комерційними проектами. Найбільш успішним слухачам буде запропоновано працевлаштування в AVADA MEDIA — в офісі або у віддаленому режимі.

Як стати студентом

Подача заявки
Заповніть форму на нашому сайті та прикріпіть своє резюме
1
Співбесіда
Пройдіть інтерв'ю з нашим менеджером
2
Тестове завдання
Виконайте невелике практичне завдання, яке допоможе нам оцінити ваш поточний рівень підготовки
3
відправити форму
Заповнити форму
зворотнього зв'язку

Рекомендовані матеріали для вивчення

Команда AVADA MEDIA