Курс з Python
Курс з Python

Курс з Python дасть можливість долучитися до популярної технології створення сучасних веб-додатків.

 

✅ Реєстрацію на курс відкрито до кінця місяця.

Registration
161
Група
До 15 чоловік
Термін навчання
6-9 місяців
Рівень групи
Середній

Опис курсу

 • АКТУАЛЬНІСТЬ
  У 2022 році мова є найпопулярнішою у світі
 • ДОСТУПНІСТЬ
  SpaceLAB пропонує молодим і амбітним пройти курс абсолютно безкоштовно
 • ЗАТРЕБУВАНІСТЬ
  У найближчі 5-10 років затребуваність мови Python буде тільки зростати
АКТУАЛЬНІСТЬ

Python - це багатоцільова мова програмування, яку можна використовувати для безлічі різних завдань. Більш того, Python є мовою номер один для машинного навчання і проектів баз даних. Не менш популярний він і в веб-розробці. Якщо ви хочете присвятити себе розробці на Python, ми з радістю допоможемо вам розкрити ваші здібності. Безкоштовний онлайн-курс Python в SpaceLab допоможуть вам не тільки освоїти цікаву технологію, але і отримати добре оплачувану роботу. Ми практикуємо цілісний підхід до навчання, при якому ви вивчаєте теорію і відразу ж застосовуєте її на практиці, створюючи працюючі проекти. Frontend-Розробник - досить затребувана IT-Професія. Щоб освоїти спеціальність, вам достатньо наших онлайн-уроків.

ДОСТУПНІСТЬ

За допомогою цієї мови програмування можна створювати приголомшливі веб-ресурси. Наприклад, YouTube, Instagram, Spotify, Dropbox і Pinterest написані на Python, що саме по собі є найкращою рекламою. За допомогою цієї мови можна значно економити час на розробці і підвищити продуктивність за рахунок автоматизації повторюваних процесів.

ЗАТРЕБУВАНІСТЬ

Якщо ви хочете присвятити себе розробці на Python, ми з радістю допоможемо вам розкрити ваші здібності. Безкоштовний онлайн-курс Python в SpaceLab допоможуть вам не тільки освоїти цікаву технологію, але і отримати добре оплачувану роботу. Ми практикуємо цілісний підхід до навчання, при якому ви вивчаєте теорію і відразу ж застосовуєте її на практиці, створюючи працюючі проекти.

Навіщо вивчати Python?

Python-не тільки один з найпростіших мов програмування, але і неймовірно потужний. Хоча спочатку він розроблявся як "мова сценаріїв", призначений для простих проектів, а не для комерційного використання, з плином часу його популярність зросла. Python підтримує модулі та пакети, які дозволяють розробнику створювати програми в модулях, а також повторно використовувати, масштабувати та експортувати ці модулі для різних проектів.

Він також широко використовується програмістами, які розробляють нове програмне забезпечення в галузі штучного інтелекту, автоматизації та науки про дані.

Кому підійде цей курс:

Новачкам

Якщо ви вирішили стати програмістом, але не вибрали, в якому напрямку розвиватися, Python – це універсальна мова, яка вам, безперечно, підійде.  Перед тим, як подати заявку вам треба ознайомитись з Road-map для початківців 

Програмістам-початківцям

Якщо ви вже маєте базові знання з Python, але бажаєте підвищити свою кваліфікацію.

Чому ви навчитеся

 • Станете професійним розробником
 • Оволодієте сучасними основами Python
 • Вивчете передові методи написання чистого, продуктивного і вільного від помилок коду
 • Навчитеся функціональному програмуванню
 • Вивчите об'єктно-орієнтоване програмування
 • Ознайомитеся з різними інструментами розробника, такими як PyCharm, Postman, Swagger, Git
 • Створите реально працюючі проекти, який не соромно помістити в своє портфоліо
 • Дізнаєтеся, як використовувати Python у веб-розробці на базі сучасних веб-фрейморків (Django Flask, FastAPI)
 • Навчитеся створювати боти для месенджерів, парсери та інші програми
 • Ознайомитесь з повним циклом створення проекту: від розробки архітектури до деплоя

Які вимоги до кандидатів у студенти?

 • Мінімальне уявлення про сферу програмування, базові знання основ
 • Наявність необхідної для навчання техніки (ноутбук, комп'ютер)
 • Зацікавленість у присвяченні навчанню не менше 35-40 годин на тиждень
 • Бажане знання англійської мови

Як проходить навчання?

 • Співбесіда та вхідне тестування 1-5 днів Після заповнення заявки на навчання, необхідно пройти технічну співбесіду на оцінку рівня знань та виконати вхідне тестове завдання.
 • Теоретична підготовка Протягом усього курсу Потрапляючи в навчальну групу, ви отримуєте доступ до закритого навчального порталу, починаєте вивчення теоретичної частини основ Python, за допомогою самонавчання та здачі різних тем, матеріалів та патернів проектування.
 • Домашні завдання Протягом усього курсу В процесі навчання ви будете отримувати домашні завдання на прикладах реальних проектів. Після виконання і здачі завдань, викладач оцінює вашу роботу і Ви отримуєте внутрішній рейтинг. Також ви отримуєте доступ в закриту ІТ-спільноту, в якій ви можете задавати питання ментору, допомагати один одному у вирішенні виникаючих питань.
 • Результат Ви отримаєте достатні теоретичні знання та практичні навички з Python для початку роботи над комерційними проектами. Студенти з кращими рейтингами гарантовано отримають працевлаштування в компанії AVADA MEDIA

Як стати студентом

Подача заявки
Заповніть форму на нашому сайті і прикладіть своє резюме.
1
Співбесіда
Пройдіть інтерв'ю з нашим менеджером.
2
Тестове завдання
Виконайте невелике практичне завдання, яке допоможе нам оцінити поточний рівень підготовки.
3
відправити форму
Заповнити форму
зворотнього зв'язку

Рекомендовані матеріали для вивчення

Команда AVADA MEDIA