Project Management
Account Management
Sales

Project manager

Про направлення

PM вважається однією з ключових спеціальностей у сфері IT. Це спеціаліст, який займається повним веденням проєкту — з першого до останнього дня дії договору. До його завдань входить управління бюджетом, планування, розробка ТЗ для технічних фахівців, а також ведення комунікації із замовником. Менеджер проєктів робить все можливе, щоб програмне забезпечення повністю відповідало очікуванням клієнта і було розроблене в обумовлені терміни.

Фактично, project manager - це лідер, який веде команду і готовий брати на себе відповідальність за весь процес продакшну, тому він повинен добре розумітися на сучасних технологіях та всіх нюансах розробки.

Сучасний ринок праці потребує професійних менеджерів проєктів, особливо у сфері IT. Тому онлайн-школа SpaceLab створила окремий курс для PM, з повним зануренням у робочий процес. У нас студенти можуть освоїти потрібну професію та набратися достатньо практичного досвіду для роботи.

Курси в SpaceLab проводяться повністю безкоштовно, а щоб стати студентом, достатньо подати заявку на нашому сайті та пройти відбірковий етап. Після навчання найкращі слухачі зможуть працевлаштуватися у AVADA-MEDIA та побудувати IT-кар'єру у колі однодумців!

Що чекає на курсі Project Manager

Курси в SpaceLab проводяться під менторством досвідчених фахівців - діючих project-менеджерів нашої компанії. Під час навчання ви

 • Ознайомитеся з усім циклом розробки програмного забезпечення - від проєктування до інтеграції в бізнес клієнта.
 • Навчитеся користуватися актуальним програмним забезпеченням, яке прямо зараз використовують у роботі професійні PM.
 • Освоїте техніки управління проєктами та навчитеся застосовувати їх на практиці.
 • Навчитеся координувати дії технічних спеціалістів.
 • Навчитеся будувати налагоджені процеси розробки.

 

Освітній процес в онлайн-школі SpaceLab побудований переважно на практиці та проходить під кураторством досвідчених менторів. При цьому всю теоретичну частину студенти освоюють самостійно на нашому закритому освітньому порталі у зручному для себе режимі. Завдяки такому цілісному підходу, слухачі не просто здобувають знання, а навчаються їх застосовувати в реальних проєктах, через що після випуску вони будуть повністю готові до роботи над комерційними завданнями. Тривалість навчання в середньому становить 6 місяців, і може трохи змінюватись в залежності від вашої успішності.

Для кого цей курс

Набір до груп здійснюється на конкурсній основі. Ми відбираємо найбільш мотивованих та креативних людей, які готові інвестувати час у власне майбутнє. Наш курс на посаду Project manager розрахований на дві категорії слухачів:

 • Новачки

Ті, хто хоче побудувати кар'єру в IT, але не бачить себе на посаді розробника або вже навчається самостійно і прагне знайти можливість для практики.

 • Діючі IT-фахівці.

Програма курсу допоможе перекваліфікуватися і отримати необхідні знання для професійної реалізації на посаді менеджера.

 

Чому варто вчитися на Project-менеджера у SpaceLab?

Навчаючись у SpaceLab, студенти отримують актуальні знання та практичний досвід роботи на реальних прикладах, навчаються ефективно діяти у команді та прокачують усі навички, необхідні для подальшого працевлаштування до IT-компанії.

Плюси нашої програми навчання

 • Навчання в SpaceLab проходить повністю безкоштовно. Все, що потрібно студенту-це достатньо особистого часу, щоб вивчати новий матеріал і виконувати практичні завдання.
 • Всі наші курси проходять під кураторством досвідчених менторів.
 • У процесі навчання студент отримує необмежений доступ до нашого закритого освітнього порталу, і може освоювати теоретичний матеріал коли йому зручно - протягом дня або після основного навчання або роботи.
 • Всі студенти підключаються до закритої Telegram-спільноти, в якій вони можуть взаємодіяти з іншими учасниками навчання, задавати один одному питання, ділитися власним досвідом або питати пораду у ментора.
 • Ментори дають студентам різноманітні практичні завдання, засновані на реальних проєктах, а потім перевіряє правильність їх виконання.
 • Під час навчання ви вивчаєте тільки актуальні і затребувані технології і прийоми, які зможете використовувати на практиці.
 • Найбільш успішним слухачам буде запропонована вакансія в нашій компанії.

3 кроки, щоб почати навчання

Подача заявки
Заповніть форму на нашому сайті і прикладіть своє резюме
1
Співбесіда
Пройдіть інтерв'ю з нашим менеджером
2
Тестове завдання
Виконайте невелике практичне завдання, яке допоможе нам оцінити ваш поточний рівень підготовки
3
відправити форму
Заповнити форму
зворотнього зв'язку