1543

Flutter

 

Офіційний інформаційно-освітній канал Flutter познайомить вас із найкращими практиками Flutter SDK. Дивіться реальні приклади коду та спостерігайте, як інженери з усього світу впроваджують Flutter у роботу. Що таке Flutter і де він застосовується?


Flutter – це набір інструментів з відкритим вихідним кодом, який підтримується Google для створення програм для мобільних пристроїв і настільних комп'ютерів. Він створений щоб скоротити традиційний цикл редагування, компіляції, розгортання та налагодження за допомогою інтерактивного живого кодування, і дозволяє перевантажувати зміни без запуску програми.

Flutter lessons for federated plugin development

Отже, з Flutter більше не потрібно питати на яку платформу ви орієнтуєтесь. Натомість на перше місце виходять ваші ідеї та творчість. Завдяки апаратному прискоренню графіки та контролю над інтерфейсом користувача на рівні пікселів Flutter дозволяє створювати красиві, ексклюзивні додатки, здатні реалізувати будь-яку ідею. Якщо ви працюєте з кількома платформами, більше немає необхідності орієнтуватися на повільнішу команду – Flutter нівелює цю різницю.

Набір інструментів Flutter було створено кілька років тому і з того часу постійно вдосконалюється. Щоб додати нові платформи для підтримки гібридних додатків, що поєднують Flutter і існуючий код, і побудувати екосистему пакетів, що підтримують, був запущений Flutter 3. З Flutter 3 можна налаштувати націлення відразу на 6 різних платформ: iOs, Android, мобільні і настільні веб-браузери, Windows , macOs та Linux.

На настільних і мобільних пристроях двигун Flutter і ланцюжок інструментів Dart компілюють випущений код в інструкції ARM або Intel, а потім в інтернеті випущений код компілюється в високооптимізований JawaScript, що використовує новітні веб-стандарти. Враховуючи, що розробникам потрібно постійно турбуватися про особливості або відмінності між платформами, Flutter кардинально змінює правила гри, дозволяючи більше зосередитися на досвіді користувача і бізнес-логіці додатків.


Канал має понад 400 тис. передплатників та багатомільйонні перегляди. Нові відео випускаються практично щотижня.