1407

Code With Andrea

Андреа Біззотто – інструктор з великим досвідом розробки програмного забезпечення та всебічніми знаннями мобільних технологій. Він викладає розробку Flutter за допомогою безкоштовних посібників та платних курсів, які отримали високу оцінку серед фахівців та спільноти Flutter.


З 2018 року брав участь у розробках додатків Flutter для різних клієнтів як незалежний розробник та на керівних технічних посадах. Його сильними сторонами як розробника є чітка орієнтація на продукт та вміння планувати та розставляти пріоритети у роботі.

 

Flutter Web vs HTML, CSS & JS: Performance Comparison

Flutter – це набір інструментів з відкритим вихідним кодом, який підтримується Google для створення програм для мобільних пристроїв і настільних комп'ютерів. Він створений щоб скоротити традиційний цикл редагування, компіляції, розгортання та налагодження за допомогою інтерактивного живого кодування, і дозволяє перевантажувати зміни без запуску програми

Канал CODE WHITH ANDREA був створений 4 роки тому і містить велику кількість безкоштовного навчального матеріалу. Наразі канал має понад 34 тис. передплатників. Підпишіться на відеоролики, що регулярно виходять, що охоплюють всі аспекти Flutter, включаючи управління станом, макети, тестування та багато іншого. Його уроки переглянули понад мільйон разів студенти з усього світу.