1065

RetroPortal Studio

Flutter - Easiest way to Check Debug or Release Mode | Flutter Tutorial |

Про канал

Канал RetroPortal Studio створений і підтримується фулстек-розробником з Індії Парасом Джейном. Автор каналу є експертом у галузі розробки мобільних та веб-додатків. Тут ви знайдете якісні навчальні посібники з Flutter для початківців, середніх і навіть розвинених розробників. Кожне відео, створене автором, спрямоване на те, щоб бути якомога більш пізнавальним та унікальним. Основна увага в роликах приділяється інтерфейсу користувача.

Канал RetroPortal Studio користується популярністю в експертному середовищі, про що свідчить наявність понад 41 тисячі передплатників і контент, що регулярно оновлюється. Якщо вам подобається Flutter і ви бажаєте розвиватися в цьому напрямку, обов'язково підпишіться на цей канал.

 

Flutter – це набір інструментів з відкритим вихідним кодом, який підтримується Google для створення програм для мобільних пристроїв і настільних комп'ютерів. Він створений щоб скоротити традиційний цикл редагування, компіляції, розгортання та налагодження за допомогою інтерактивного живого кодування, і дозволяє перевантажувати зміни без запуску програми.