Курс з Node.js
Курс з Node.js

Освойте серверну платформу для роботи з мовою JavaScript і станьте затребуваним бекенд-фахівцем.

⛔️ Реєстрацію на курс завершено. Слідкуйте за оновленнями.

Sold out
137
Група
До 15 чоловік
Термін навчання
6-9 місяців
Рівень групи
Середній

Опис курсу

 • АКТУАЛЬНІСТЬ
  Node.js - лідер у світі інноваційних технологій, що займає 50,4% ринку.
 • ЗАТРЕБУВАНІСТЬ
  Node.js використовують найбільші світові бренди
 • ДОСТУПНІСТЬ
  У SpaceLab навчання Node js проводиться безкоштовно
АКТУАЛЬНІСТЬ

Node.js є open-source середовищем виконання JavaScript, за допомогою якого найпопулярніша мова може використовуватися не тільки у фронтенді, а й у серверній розробці. Технологія побудована на движку Chrome V8 і ідеально підходить для реалізації легких та швидких програм для різних операційних систем, включаючи Linux і Windows, веб-додатків та API-інтерфейсів. Крім того, Node.js є основою Internet of Things. На Node js уроках SpaceLab ви зможете освоїти сучасну технологію під кураторством досвідчених менторів. Ви отримаєте достатній рівень знань та практичних навичок, що дозволить вам працювати над реальними комерційними завданнями.

ЗАТРЕБУВАНІСТЬ

Технології Node.js віддають перевагу великі корпорації зі світовими іменами, такі як Netflix, Google, Uber та Walmart. Крім того, eBay і браузерна версія PayPal також знаходяться в процесі переходу, а соціальна мережа LinkedIn, яка в 2012 році перейшла на Node з Ruby on Rails, заявляє, що швидкість її 27 серверів збільшилася в 20 разів. Разом з тим, кількість IT-продуктів, що випускаються у світі, щорічно збільшується, а разом з цим зростає попит на розробників Node. js. Якщо ви хочете навчитися створювати сучасні програми, що трансформують бізнес та повсякденне життя кожної людини, запрошуємо вас на Node js курс в онлайн-школі SpaceLab. На наших уроках ви зможете повністю поринути в робочу атмосферу сучасної IT-компанії, навчитеся працювати в команді та освоїте одну з найпопулярніших технологій у світі.

ДОСТУПНІСТЬ

Профільну освіту в області IT прийнято вважати дорогою і доступною тільки для одиниць. Ми ж вважаємо, що знання повинні бути доступні для кожної талановитої людини, тому Node js онлайн-курс у нашій школі проходить повністю безкоштовно. Щоб приєднатися до уроків, вам потрібно мати високий рівень мотивації та самоорганізації, а також ви повинні бути готові приділити навчанню не менше 35 годин на тиждень. Після закінчення уроків найбільш успішні студенти зможуть побудувати успішну кар'єру в нашій компанії — в офісі чи віддалено.

Чому варто вивчати Node.js

Використовуючи Node.js, розробники за допомогою однієї мови програмування можуть писати і клієнтську та серверну частину проекту. При цьому код JavaScript, який виконується в середовищі Node, працює в кілька разів швидше в порівнянні з багатьма Backend-мовами, що дає програмістам можливість створювати продуктивні та технологічні програми.


Node.js існує з 2009 року, і може похвалитися розвиненою екосистемою - сьогодні менеджер пакетів NPM, що входить до його складу, містить щонайменше 500 тисяч open-source модулів і бібліотек, що істотно спрощують процес продакшну, і це число постійно зростає. Завдяки своїм перевагам Node заслужив високу популярність серед розробників у всьому світі, і активно використовується у створенні інноваційних програмних продуктів.

Node.js курс креатив(1)

 

Кому підійде курс Node js

 • Початківців програмістів

Студентам, які вже самостійно вивчають JavaScript, наші Node js уроки для початківців допоможуть систематизувати та вдосконалити наявні знання. Крім того, ми допоможемо набрати практичного досвіду під кураторством Tech Lead.

 • Діючих розробників

Frontend та Backend програмістів, які хочуть освоїти затребувану технологію, щоб розширити стек та підвищити свою професійну цінність.

Чому ви навчитеся

 • Створювати програми у середовищі Node.js.
 • Освоїте мову програмування JavaScript.
 • Підключати бібліотеки та модулі за допомогою менеджера пакетів NPM.
 • Використанню інтерфейсів API.
 • Працювати з базою MySQL.
 • Працювати із HTML-шаблонами.
 • Працювати із професійними інструментами розробника.
 • Дізнаєтеся про всі етапи створення програмного продукту – від проектування до релізу.
 • Ознайомтеся з об'єктно-орієнтованим, імперативним та функціональним стилями програмування.
Node.js курс креатив(2)

 

Як проходить навчання

 • Відбірковий етап 3-5 днів В онлайн-школі SpaceLab ми займаємося навчанням тільки цілеспрямованих і мотивованих студентів, які самі прагнуть нових знань. Тому перед зарахуванням до групи вам доведеться пройти невеликий конкурсний відбір, який проводиться у два етапи: співбесіда та виконання вступного тестового завдання.

 

 • Вивчення теорії Протягом усього курсу Після зарахування до групи, вам буде надано доступ до закритої бази знань SpaceLab, де зібрана та структурована вся теоретична частина курсу. Вивченням теорії студенти займаються самостійно шляхом поетапного проходження окремих тем.

   

 

 • Практичні завдання Протягом усього курсу Обов'язковою частиною навчального плану є виконання практичних домашніх завдань під кураторством Tech Lead, з подальшою перевіркою та розбором питань. У разі виникнення питань або труднощів, ви завжди можете звернутися до нашої закритої IT-спільноти, де окрім ментора зможете спілкуватися та обговорювати питання з іншими учасниками освітнього процесу. Таким чином ви повністю занурюєтеся в робочий процес, і вчитеся працювати в команді, а це невід'ємна навичка професійного розробника.

   

 • Результат Під час навчання в SpaceLab, студенти отримують всі необхідні знання, навички та практичний досвід для початку роботи над комерційними проектами. Найбільш успішні слухачі зможуть працевлаштуватися в компанію AVADA MEDIA.

   

 

Як почати навчання

Подача заявки
Подайте заявку на нашому сайті, та прикріпіть своє резюме
1
Співбесіда
Пройдіть коротке інтерв'ю з нашим менеджером
2
Тестове завдання
Виконайте невелике практичне завдання, щоб ми змогли об'єктивно оцінити ваш рівень технічної
3
відправити форму
Заповнити форму
зворотнього зв'язку

Працевлаштування