Курс з React js
Курс з React js

Безкоштовні React js уроки з можливістю працевлаштування в одну з найкращих IT-компаній України

✅ Реєстрацію на курс відкрито до кінця місяця.

Registration
178
Група
До 15 чоловік
Термін навчання
6-9 місяців
Рівень групи
Середній

Опис курсу

 • АКТУАЛЬНІСТЬ
  Освойте одну з найпопулярніших бібліотек JavaScript
 • ЗАТРЕБУВАНІСТЬ
  React використовується більш ніж у 10 мільйонах веб-проєктів
 • ДОСТУПНІСТЬ
  Навчайтесь безкоштовно, з реальною можливістю працевлаштування
АКТУАЛЬНІСТЬ

React - це популярна JavaScript-бібліотека з відкритим вихідним кодом, яку підтримує компанія Meta (Facebook). Вона призначена для створення простих, швидких та масштабованих інтерфейсів браузерних та мобільних додатків. На відміну від інших інтерфейсних фреймворків, React js має модульну структуру, завдяки чому є більш гнучким, і заощаджує величезну кількість часу та коштів на фронтенд-розробку. Курс React в онлайн-школі SpaceLab — це місце, де ви зможете не просто вивчити особливості цієї бібліотеки, але й навчитеся використати всі можливості під кураторством досвідчених менторів. Наші уроки підійдуть новачкам, які хочуть зануритися в індустрію і почати кодувати якнайшвидше, а також досвідченим програмістам, які прагнуть освоїти ще одну технологію.

ЗАТРЕБУВАНІСТЬ

Завдяки своїм перевагам, React став надпопулярною технологією. За останніми аналітичними даними, його використовують понад 10,4 мільйона сайтів у всьому світі. У тому числі це проєкти таких відомих брендів, як Apple, Binance, Paypal і BBC. Тому якщо ви хочете освоїти актуальну технологію, яка трансформує сучасний бізнес і впливає на життя практично кожної людини — запрошуємо вас на наші курси React js. Тут ви зможете повністю поринути у робочу атмосферу сучасної IT-компанії, та отримаєте всі необхідні знання для роботи в індустрії.

ДОСТУПНІСТЬ

Завдяки своїм перевагам, React став надпопулярною технологією. За останніми аналітичними даними, його використовують понад 10,4 мільйона сайтів у всьому світі. У тому числі це проєкти таких відомих брендів, як Apple, Binance, Paypal і BBC. Тому якщо ви хочете освоїти актуальну технологію, яка трансформує сучасний бізнес і впливає на життя практично кожної людини — запрошуємо вас на наші курси React js. Тут ви зможете повністю поринути у робочу атмосферу сучасної IT-компанії, та отримаєте всі необхідні знання для роботи в індустрії.

Чому варто вивчати React js

React розширює можливості мови Javascript, і дає програмістам можливість створювати складні інтерактивні інтерфейси та проєкти, що миттєво реагують на дії користувачів – у рекордно стислі терміни. Відповідно бізнес отримує можливість швидше виводити продукти на ринок, і вартість їхньої розробки істотно знижується. Це робить технологію надзвичайно затребуваною на ринку праці. Про це ж свідчать дані опитування Stack Overflow, згідно з якими React обігнав за популярністю jQuery і став широко використовуваним фреймворком у світі.


Вивчаючи React js зараз, ви інвестуєте час у власне майбутнє і можете бути впевнені, що отримані знання дозволять побудувати успішну кар'єру в IT-сфері.

React курс креатив

 

Для кого призначено курс

Програма навчання на наших курсах React онлайн розрахована на різний рівень знань у студентів. Під час відбору ми насамперед орієнтуємося на такі групи кандидатів:

 • Початківців програмістів

Людей, які вже навчаються самостійно та потребують менторства та розширення існуючих знань.

 • Досвідчених розробників

Які вже працюють в інших напрямках і хочуть перекваліфікуватись на frontend, або розширити стек технологій.

Разом з тим, ми приймаємо на курс новачків, які лише починають свій шлях до освоєння IT-професії. Наші React js уроки допоможуть вам поринути у цю індустрію та отримати всі необхідні для роботи знання.

Чому ви навчитеся

 • Писати код мовою програмування JavaScript.
 • Створювати веб-інтерфейси за допомогою фреймворку React js.
 • Створювати SPA за допомогою React-Router та просунутих API бібліотеки React.
 • Працювати з MobX та розуміти його відмінності від Redux.
 • Створювати інтерфейси мобільних програм для операційних систем IOS і Android.
 • Взаємодіяти з публічними API.
 • Тестувати написаний код, щоб унеможливити виникнення багів та помилок.
 • Тестувати React-компоненти, хуки, а також Redux і MobX.
 • Працювати із HTML-шаблонами.
 • Опанувати основи об'єктно-орієнтованого програмування.
 • Ознайомтеся з усіма етапами розробки програмного продукту.

Програма курсу

 • Співбесіда та вступне тестування Відбір на React онлайн-курс у SpaceLab відбувається на конкурсній основі. Ми навчаємо лише найбільш мотивованих та цілеспрямованих студентів, які дійсно хочуть працювати в IT, та готові інвестувати час у власне навчання. Для зарахування до групи вам потрібно пройти співбесіду з нашим спеціалістом та виконати вхідне тестування.

 

 • Теоретична підготовка Після зарахування в групу вам надається повний доступ до закритої бази знань SpaceLab, і ви починаєте освоєння теоретичної частини курсів за допомогою самонавчання.

   

 

 • Домашні завдання Виконання практичних домашніх завдань є невід'ємною частиною навчання в SpaceLab. Кожне завдання перевіряється куратором, а вам надається розгорнутий фідбек з порадами та рекомендаціями. У разі виникнення запитань ви завжди можете звернутися до нашої закритої IT-спільноти, куди підключені інші студенти та ментор направлення.

 

 • Теоретична підготовка Ви отримуєте достатній рівень теоретичних знань та практичних навичок для повноцінної роботи над проєктами. Студенти з найбільшим рейтингом зможуть працевлаштуватися в компанію AVADA MEDIA.

   

 

Як почати навчання

Подача заявки
Подайте заявку на навчання на нашому сайті, та прикріпіть резюме та посилання на соціальні мережі
1
Співбесіда
Коротке інтерв'ю допоможе нам зрозуміти вашу мотивацію та готовність до навчання.
2
Тестове завдання
Практичний тест продемонструє ваш поточний рівень технічної підготовки
3
відправити форму
Заповнити форму
зворотнього зв'язку

Працевлаштування