5405

A Practitioner's Guide to Software Test Design

Про книгу

Автором книги A Practitioner's Guide to Software Test Design – Lee Copeland є Лі Коупленд. Свій практичний посібник із розробки тестів програмного забезпечення він написав у 2003 році. З того часу книга не втратила своєї актуальності і служить настільною допомогою тестувальників, які працюють з проектами будь-якої складності.

Книга написана легкою, простою, доступною мовою. Розібратися у темах допоможе величезна кількість яскравих прикладів. Застосовувати отримані знання можна одночасно практично. Матеріал відрізняється відсутністю води, грамотним оформленням, великою кількістю таблиць. Незважаючи на вузьку спрямованість, книга доступна для розуміння тестувальникам-початківцям.

Автор розглядає сім підходів до тестування за методом «чорної скриньки», дві технології «білої скриньки». Основну увагу приділяє вибір оптимального кейсу, який допоможе швидко та точно вирішити поставлені завдання. Прочитавши книгу, можна навчитися робити правильні підходи до тестування програм та програмного забезпечення.

Книгу справедливо вважають найкращим підручником для тестувальників, незважаючи на вузьку спеціалізацію. Автор вчить вибирати дизайн тестового прикладу, знаходити баги швидше та ефективніше, розробляти стратегії, які допоможуть при написанні коду уникнути дорогих помилок. Розглядаються різні методики, завдяки прикладам, кожен зможе не тільки зрозуміти їх базові принципи, але і застосувати отримані знання на практиці.

Креативы статьи (2)

 

За допомогою практичного керівництва тестувальник опанує технологію аналізу граничних значень, зможе застосовувати класи еквівалентності. Діаграми та таблиці навчать витрачати менше ресурсів на пошук помилок, зроблять тестування ефективним.

Про автора: Лі Коупленд – понад 25 років працює консультантом у галузі тестування програмного забезпечення та веб-сайтів. Співпрацює із Software Quality Engineering. Його практичне керівництво називають "Біблією тестувальників".

Посилання для скачування