6354

«Вивчаємо Python», 5-е видання, том 1, 2

Про книгу

Портативна, потужна і проста у використанні Python — популярна об'єктно-орієнтована мова програмування з відкритим вихідним кодом, що використовується як для автономних програм, так і для програм-скриптів. Хоча Python вважається простим у вивченні, немає кращого способу опанувати мову, ніж навчання досвідченого vt. П'яте за рахунком видання книги «Вивчаємо Python» передає вас до рук, мабуть, одного з найавторитетніших фахівців у цій галузі Марка Лутца

Ретельно оновлене з урахуванням численних змін мови та уявлення класів, що відбулися з моменту випуску першого видання у 1999 році, цей посібник знайомить з основними елементами останньої версії Python та описує нові функції. У міру просування від голови до голови ви отримаєте основні теоретичні знання та практичні навички, а саме:

  • Вивчите основні вбудовані типи об'єктів Python, такі як числа, списки та словники
  • Навчитеся створювати та обробляти об'єкти за допомогою операторів та вивчіть загальну модель синтаксису
  • Навчитеся використовувати функції, щоб уникнути надмірності коду, та пакетний код для повторного використання
  • Отримаєте навички щодо перетворення операторів, функцій та інших інструментів у більші компоненти за допомогою модулів
  • Навчитеся оперувати класами (клас - інструмент об'єктно-
  • Навчитеся писати великі програми за допомогою моделі обробки винятків та засобів розробки
  • Вивчите розширені інструменти, включаючи декоратори, дескриптори, метакласи та обробку Unicode

Про автора: Марк Лутц - світовий лідер у навчанні Python, автор перших і найбільш продаваних книг з вивчення цієї мови, а також піонер спільноти Python. Він використовує та просуває Python з 1992 року. В 1995 він написав першу книгу, а в 1997 почав свою викладацьку діяльність.

Марк має ступінь бакалавра та магістра в галузі комп'ютерних наук. Протягом останніх 25 років він працював професійним розробником програмного забезпечення.

Креативы статьи(26)