1754

JavaScript. Детальний посібник

Про книгу

Розроблену Бренданом Ейхом динамічну мову програмування JavaScript використовують при написанні сайтів та додатків. Код цією мовою добре читається, але втратити в ньому помилку дуже легко. Щоб не стикатися зі складними ситуаціями, варто вивчити книгу Девіда Фленанагана "JavaScript. Детальний посібник". Перше видання з'явилося 1996 року і з того часу витримало кілька редакцій. Книга перетворилася на Біблію для програмістів JavaScript, яку повинен мати під рукою кожен веб-розробник.

Книга справедливо називається докладним посібником, оскільки містить теоретичну та прикладну інформацію для програмістів, довідкові дані з мови програмування та клієнтським інтерфейсом. Важливо, що кожне нове видання – це інтенсивне оновлення змісту у відповідність до останніх розробок та практик.

Усі розділи книги рекомендовані до прочитання та вивчення, адже вони допоможуть:

  • Навчитися взаємодіяти з протоколом HTTP
  • Використовувати на практиці технологію Ajax і створювати з її допомогою підказки.
  • Застосовувати тег canvas під час створення графічних зображень
  • Використовувати у роботі бібліотеки JQuery
  • Відтворювати на сайтах відеоролики та аудіофайли
  • Навчитися ефективно взаємодіяти з серверами за допомогою технології WebSockets

Цілу частину своєї книги автор виділив під довідник з базової мови, детально описавши методи, функції, конструкції, класи, константи. Ще одна частина присвячена прикладним програмним інтерфейсам. Тут описуються особливості роботи з різними веб-браузерами, стандарти, об'єкти та теги, які необхідні для створення сайту.

 

Книга написана простою мовою. Розібратися у матеріалі зможуть не лише практикуючі програмісти, а й новачки. Видання корисне всім, хто прагне освоїти мову та покращити рівень своєї майстерності. Знання з цієї книги допоможуть зробити кар'єру.

Про автора: Девід Фленаган – американський програміст, який отримав науковий ступінь у Массачусетському технологічному інституті. Є автором численних книг про Java, JavaScript, Ruby, багато з яких витримали кілька перевидань.

Посилення для скачування