2565

Мікросервіси. Патерни розробки та рефакторингу

Про книгу

Книга Кріса Річардсона «Мікросервіси. Патерни розробки та рефакторингу» дає гарне уявлення про архітектуру мікросервісів, її переваги та недоліки, а також про те, коли її використовувати. У книзі описується, як вирішити багато проблем проєктування, з якими ви зіткнетеся, зокрема, як керувати розподіленими даними. У ній також йдеться про те, як перетворити монолітний додаток на мікросервісну архітектуру.

У цьому посібнику читач знайде набір шаблонів. Шаблон – це вирішення проблеми, що багаторазово використовується, яка виникає в певному контексті. Привабливість шаблону в тому, що крім опису переваг рішення, він також описує недоліки та проблеми, які необхідно вирішити, щоб успішно впровадити рішення. На думку автора, така об'єктивність при обмірковуванні рішень призводить до набагато більш ефективного прийняття рішень.

 

Монолітна архітектура добре підходить для невеликих простих програм. Однак успішні програми мають звичку зростати. Зрештою команда розробників виявляється у так званому «монолітному пеклі». Усі аспекти розробки та розгортання програмного забезпечення стають болісно повільними. Рішення полягає в тому, щоб прийняти мікросервісну архітектуру, в якій програма структурована як сервіс, організований з урахуванням бізнес-можливостей. Ця архітектура прискорює розробку програмного забезпечення та забезпечує безперервну доставку та розгортання складних програмних програм. 

Це чітко написаний посібник не просто пропагує використання мікросервісної архітектури, а дотримується збалансованого прагматичного підходу. Ви знайдете, що мікросервісна архітектура не є панацеєю і має як переваги, так і недоліки. Принагідно ви дослідите мову шаблонів, який дозволить вам вирішувати проблеми, що виникають при використанні мікросервісної архітектури. У цій книзі також говориться, як перетворити монолітний додаток на мікросервісну архітектуру.

Про автора: Кріс Річардсон – архітектор програмного забезпечення та серійний підприємець. Він носить почесні звання "Java Чемпіон" та "JavaOne Рок Зірка". Кріс написав книгу «POJOs у дії», в якій описується, як створювати корпоративні Java-додатки за допомогою таких середовищ, як Spring та Hibernate. Кріс Річардсон є засновником та ідейним натхненником сервісу Microservices.io.


Посилання для скачування: https://ua.lib.org/book/5237164/df6f14

Креативы статьи(25)