1548

Сила CSS3. Освойте найновіший стандарт веб-розробок!

Про книгу

Розширити можливості програміста під час розробки веб-проектів можна за допомогою стандарту CSS3. Завдяки цій формальній мові опис зовнішнього вигляду документа вдається створити оригінальні ефекти, які привернуть увагу відвідувачів сайту. Книга створена для тих, хто вже має досвід роботи у CSS, але хоче підвищити індивідуальну майстерність та вивести свої проекти в інтернеті на новий рівень. Допоможе видання якнайшвидше досягти успіху і тим, хто нещодавно почав займатися розробкою сайтів.

Книга познайомить із нововведеннями, які відрізняють CSS3 від попередньої редакції формальної мови CSS2.1. Читач навчиться створювати візуальні ефекти, які залежить від зображень, освоїть трансформацію полів, розбереться у питанні, як використовувати унікальні шрифти. Новий стандарт – це дюжина селекторів, які дозволяють звертатися до окремих ділянок HTML коду і ефективно захищати його від помилок.

У книзі розповідається, як освоїти переходи та анімації, здатні змінити стиль елементів. Читач познайомиться з синтаксисом медіазапитів, навчиться створювати багатостовпцеві макети. Автор знайомить із модулями, які можна застосовувати у щоденній роботі, розповідає про особливості розробки дизайну для різних браузерів. Освоївши CSS3, можна буде витрачати менше часу на розробку та підтримку веб-ресурсів.

У книзі є безліч корисних посилань, вправ, які допоможуть отримати перші навички роботи з CSS3. Спрощує сприйняття інформації таблиці, скомпільовані автором з урахуванням власного досвіду роботи з інтернет-проектами. Після вивчення посібника, можна створювати ефективні юзабіліті для сайтів, покращити дизайн ресурсів, що просуваються. У книзі розповідається про практику роботи з мобільними версіями сайтів. Читач знайде відповіді на актуальні питання, пов'язані зі створенням сайтів.

Про автора: Зої Джилленуотер – веб-дизайнер та розробник сайтів з досвідом понад 15 років. Спеціалізується на гнучкому веб-дизайні та методах забезпечення доступності ресурсів для користувачів. В активі автора понад 100 статей та навчальних посібників з CSS, UX-дизайну. Співпрацює з net.Magazine та іншими популярними ресурсами.

Посилання на скачування

Креативы статьи (3)