3843

A Byte of Python

Про книгу

"A Byte of Python" - книга з програмування мовою Python. Вона підійде як для абсолютних новачків, так і для тих, хто має досвід роботи з іншими мовами програмування, такими як C/C++/Java/C# і т.д. Книга розбита на кілька розділів, присвячених різним темам. Зміст у вигляді інтерактивних посилань дозволяє зручно переходити від голови до голови та до різних практичних завдань.

Матеріал книги починається з докладних інструкцій щодо встановлення необхідного програмного забезпечення в різних операційних системах – те, з чого зазвичай починається будь-який курс для новачків. Також автор приділяє увагу порівнянню синтаксису Python та інших мов, щоб полегшити процес переходу новою мовою тим, хто вже має навички програмування.

До переваг підручника можна віднести те, що нові терміни вводяться поступово, щоб не перевантажувати новачків незнайомою термінологією. Похвалити автора варто за використання інтерактивних гіперпосилань на додаткові ресурси, щоб учні, якщо захочуть, змогли дізнатися більше на цю тему.

"A Byte of Python" добре структурована. Починаючи з необхідних інструкцій із встановлення для різних операційних систем, читач глава за головою поступово занурюється у процес вивчення нової мови: освоює основи послідовного програмування, знайомиться зі структурами даних та освоює концепцію об'єктно-орієнтованого програмування.